Yardım edin =/

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve Fresha tarafından 16 Eylül 2008 başlatılmıştır.

16 Eylül 2008
    Konu Sahibi : Fresha
  1. Fresha

Fresha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba yeni kayıt oldum ve sormak istediğim bişey var yardımcı olursanız çok sevinirim.. :-)
    okullar açılmadan 1 hafta önce adet kanamam bitti .ama bugün öğle saatlerinde lekelenme şeklinde kahverengi akıntı geldi .. Ağustosun başında sürtünme olarak ilk cinsel deneyimimi yaşadım ama ilişkiye girmedik.. bi anda kahverengi gelince bugün telaşlandım..
    sizce neden olabilir :S:çok üzgünüm:

2. 16 Eylül 2008
  3. beachbunny

beachbunny Guest

bence büyütülecek bi sorun yoktur,bana da olmuştu geçen sene.adetim bittikten bi süre sonra lekelenmem olmuştu,arada olur öyle şeyler büyütme bence kafanda.yinede bi kadın doğum uzmanına gözük derim ben,için rahat etsin.kızlık zarınla ilgili bi problem olduğunu sanmıyorum,ilişkiye girmemişsiniz..hem 1ay sonra kanamaz ki bozulsa bile.kendine dikkat eta.s.

4. 16 Eylül 2008
  5. nur82

nur82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    enfeksiyon kapmıs olabilirsin.yada kist falan varsa o da yapabiliyormus.

6. 16 Eylül 2008
  7. beyza55

beyza55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya daha dikkatli olsan bence sonradan pişman olacağın şeyler yapmamış olursun diyelim bunu atlattın lisede okuyon daha bence okuluna ağırlık ver senden faydalanmak isteyenler olabilir üzüleceğin durumları yaşama canım .................................hayatın kolay olsun................