yardım edin..

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve bendir79 tarafından 25 Ekim 2008 başlatılmıştır.

25 Ekim 2008
    Konu Sahibi : bendir79
  1. bendir79

bendir79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar 2008 nisan annesiyim hatırlarsınız..eşimle boşanmak üzereyiz..son olayımız internette bi arkadaşlık sitesine üye olmuş ama yazışma yok bunu yakaladım bu olay son damla oldu..

asıl sormak istediğim hamileliğimiz boyunca birlikteydik sizlerle... özel olmazsa eğer..hamileyken benim eşim bana elini bile sürmedi tamamen ilgisiz..bu normalmiydi sizin ilişkilerinizde böylemiydi hamileyken:eek:

2. 26 Ekim 2008
  3. munise19

munise19 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim eşimde bana yaklaşmadı ama tamamen sağlık sornlarından dolayı. bebeğim çok aşağıdaydı. ve canım yanıyordu. o yüzden bebeğe zarar gelmesin diye bana yaklaşmadı bende istemiyordum açıkçası. boşanma nedeni olaraak arkadaşlık sitesine çoğu erkek üye oluyor ama vakit öldürüyorlar yani sanmaki o kişilerle buluşup konuşucaklar. çünkü ordaki o tip kadınlar paraya bakıyor.senin kocanda belki bir hevesle yaptı üzülme gerrçeği görecektir. boşanmak isteyen sen misin kocanmı? ayrıca bebeğiniz daha 6 aylık kendinize evliliğinize ve bebişinize 1 şans verin. göreceksiniz düzelir. eşinin üstüe fazla gitme. babalığın yükü biraz yormuştur belki. bebeğini düşün üzülme sütün kesilmesin. anne sütünden mahrum etme ki bebeğin sağlığı iyi olsun. Allahtan herşeyden hayırlısını dile. içini ferah tut arkadaşım. bebişine iyi bak.

4. 26 Ekim 2008
  5. Viola

Viola Yiğitim bitanem.. Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Canım,benim eşimde hamileliğim boyunca bana yaklaşmadı,birliktelik anlamında..bence doğru olanıda bu...gerçi doktorumuz belli dönemler izin vermişti ama yine de insan tedirgin oluyor..

6. 26 Ekim 2008
  7. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    valla benim eşim yaklaşmıştı ama doktor erken doğum riski var deyince tabi uzak durduk birbirmizden
    buarada bende eklemek isterimki neler yaşanıyor özel hayatınızda bilemem ama bir kez daha gözden geçirin lütfen beraberleiğinizi.Birde erkekler böyle sitelere sadece geyik olsun diye girebilirler yada meraktan önemli olan gerçekten hayatında birisi olup olmadığıdır bence bu site konusunda biraz daha bağışlayıcı olabilirsin.

Son düzenleme: 26 Ekim 2008
  8. 26 Ekim 2008
  9. bendir79

bendir79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet haklısınız bu internet bi boşanma nedeni olamaz..bıu son damla oldu..asıl sorun ilgisizlik..doğumdan sonra anneler günü vardı..ne çiçek ne hediye..evlilik yıldönimüzde ne çiçek ne hediye..yani ben doğum yaptıktan sonra hiç bişeyime değer vermedi..1 ay beni bi kahve içmeye götür diye yalvardım..umrunda değildiki ben sıkılmışım..bunun gibi şeyler işte..
    çok acı ama artık kendimi aldatmayacağım..o beni sevmiyor..(çok seviyorum diyor)
    söyleyin sizin eşleriniz nasıldı doğumdan sonra böylemi

10. 27 Ekim 2008
  11. AYN

AYN SİDİKLİ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bence sen lohusa bunalımına girmiş olabilirsin
    hemen boşanma olayına girme
    bbebeğinizin ikinize de ihtiyacı var
    yalnız çocuk büyütmek olağan üstü zor bişey,evladın için
    eğer sorun sadece ilgisizlik ise bir daha dene derim ben
    otur açık açık konuş
    hayatında birisi varsa boşan tabi ama bu anlattıkların tek başına bence gösterge değil minnacık bir çocuğu babasız büyütmene
    sevgiler...

12. 27 Ekim 2008
  13. floras79

floras79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben cok kotu bır hamılelık gecırdım,onun ıcın esım yaklasamadı zaten.dogumdan sonra da yaklasamıyoruz,ıkı cocuk olunca olmuyor.sakın ani karar verme derım ben,ılk cocukta ınsan cok bocalıyor,bende oyle bır surecten gecmıstım.zamana bırak lutfen,hersey duzelır

14. 27 Ekim 2008
  15. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    canım cok mu ılgısız ..hep boylemıydı son zamanlarda mı oldu....

16. 27 Ekim 2008
  17. bendir79

bendir79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hamile kalıp başka şehre göreve gittikten sonra böyle oldu malesef..

18. 27 Ekim 2008
  19. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    canım hıc duzelme yok mu ya..
    bebekle arası nasıl