yardım edın

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Ofeliya tarafından 13 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : Ofeliya
  1. Ofeliya

Ofeliya hayatımın aşkı 3 erkek))) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    mrb ısmım oya 20 yasındayım 9 aylıkVİRÜS! evlıyım adetım 17 gundurgecdı halan de hastalanmıyorum.kan testı yapdım kac kere hamılelık testı yapdım ama hamıle deyılım gıbı gosterıyor napıyım bılmıyorum.yarın doktora gıdıcem acaba kotu bı seymı var.cok korkuyorum.kendı fıkırlerınızı yazın cok tşk edıyorum:Saruboceq:

2. 13 Ağustos 2009
  3. cmr

cmr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım, kan testi yaptırdım diyosun, 17 gün geçmiş eğer hamile olsaydın mutlaka çıkardı, endişelenme bazen böyle gecikmeler olabilir, şu anda kafana taktığın için strestende olmuyor olabilirsin, rahatla biraz, baktın yine olmuyo git bi doktora için rahat etsin. he birde reglin düzenlimiydi daha önce mesela benim reglim düzensizdi 2-3 ay olmazdım, hiç de endişlenmezdim ama sen bu kadar endişelendiğine göre demek ki seninki düzenliymiş.

4. 1 Nisan 2010
  5. Ofeliya

Ofeliya hayatımın aşkı 3 erkek))) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben hamileyim

6. 2 Nisan 2010
  7. ZYNB_KB

ZYNB_KB Minik Presnesss Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm hayırlı olsun yenimi hamilesin yoksa omznmı hamileymişin :) bazen kücüse cıkmıyo bende arkadasıma böle olmustu doktor bile bakıp görememişti 2 hafta sonra hamile cıktı ::) hayırlı olsun allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin inş :) amin :)