Yardım Edin :(

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve incesu tarafından 19 Şubat 2010 başlatılmıştır.

19 Şubat 2010
    Konu Sahibi : incesu
  1. incesu

incesu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merabalar, çok kötüyüm, büyük bir hata yaptım. Böyle bir insan değilim ama hayatımda bir defa içki içmem bu sonuçlara getirdi beni. 18 aralıkta sarhoş olduk ve erkek arkadaşımla ilişkiye girdik. Birinci ay Lena isimli testi yaptım çift çizgi çıktı. Daha sonra kan testi için doğum uzmanına gittik, kanımı aldı ve biz ilçede olduğumuz için il deki hastaneye gönderdi kanımı. Akşam sonuç geldi doktor negatif dedi. Daha sonra adet oldum.Bendeki psikolojik bozukluk dünyadan kopardı beni. İki haftaya bir test yapıyorum. İdrar testinin ikincisi silik çizgi ile gözüktü. Bu gün yine test yaptım, yine ikinci çizgi var ama silik. Sizce hamilemiyim, neden idrar testleri hep pozitif çıkıyor. Hastanede kanım karışmış olabilir mi :KK43:( yardım edin lütfennnn

2. 19 Şubat 2010
  3. aybuke07

aybuke07 İKİ AŞK ANNESİ ZAYIFLIYOR Üye

Beğenildi:
    88
    Ödül Puanları:
    153
    daha çok küçüksün bunları yaşamak için, Allah yardımcın olsun, kesin tanıyı kan testi söyler, negatif çıktığına göre hamile değilsin demektir, eczaneden aldığın testler garanti vermiyor zaten.

4. 19 Şubat 2010
  5. incesu

incesu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    üç test yaptım üçüde pozitif çıktı ama

6. 19 Şubat 2010
  7. aybuke07

aybuke07 İKİ AŞK ANNESİ ZAYIFLIYOR Üye

Beğenildi:
    88
    Ödül Puanları:
    153
    kan testini bile yapamayan hastaneler var demek??? çok ilginçç

sağlık ocakları da gebelik testi yapıyor oraya git bence

bir de ben hiç bahsettiğin eczane testini kullanmadım güvenilir bulmadığımdan, kullanan arkadaşlarıma hata verdi. tam bilmiyorum yanlış yönelndirmek istenem ama diğer çizgi silikti diyorsun, pozitif olması için iki çizginin de net olması gerekmiyor mu?

8. 19 Şubat 2010
  9. incesu

incesu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bilmiyorum, kan değerimde ilk yazan şey B < 0,10 yazıyo. Bu 10 dan küçük mü demek yoksa 0,10 dan küçük mü demek. 0,10 la 10 arasında çok fark var çünkü. ıkinci çizgiler birinci çizgi gibi belirgin değildi, silikti, ama gözüküyordu. Şimdikide silik gözüküyor.

10. 20 Şubat 2010
  11. Akasia

Akasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    554
    Ödül Puanları:
    238
    adet olduguna gore hamile deilsin demek. kan testinde negatif dediyse hamile deilsin demek. bide sen daha kucuksun hamile kalsaydin en olacakti?

12. 20 Şubat 2010
  13. izmirhayal

izmirhayal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    korkma canım hastalanmışşın nasıl olsa bişi olcağını zannetmiyorm peki silik çizgi dediğin grimi acık pembemiydi

14. 20 Şubat 2010
  15. YAMAN

YAMAN * ben bir anneyim * Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    Ah be gÜzelım ahh aahhhhhh
    bu tÜr bı korku yaŞamadım hıÇ
    ama emınım ınsanın ÖmrÜ gıdıyodur
    sanırım bu sana ıı bı ders olmuŞtur
    lÜtfen dıkkat edın 56 dk lık yaŞanacak bır olay ınsanın ÖmrÜnÜn kalanını mahvedebılır
    rabbım yrd olsun
    ama kan testı pozıtıf deılmıŞ allahtan
    ıdrar hala Çıft mı Çıkıyo

16. 20 Şubat 2010
  17. Dexterella

Dexterella Minik Böceğim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    0,10 yani gebelik yok demek. Başında 0 olmasaydı o zaman hamilesin demek olurdu.Ama kan tahliline göre hamile değilsin.

18. 20 Şubat 2010
  19. vahiba

vahiba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    183
    Ödül Puanları:
    163
    öncelikle geçmiş olsun canım.ben evli deilim fakat benim bildiğim kadarıyla kan testi net sonuç veriyor.ama idrar testlerinin hepsininde silik çizgi çıkması niye onu anlamış değilim.bence sen idrar testlerini bırak artık.adetinin miktarı herzamanki gibi aynıysa sorun yoktur.yada için hiç rahat etmiyorsa merkeze kendin gidip direk kan ver öyle ilçeden yollamasınlar.garantiye almış olursun işini.geçmiş olsun.çok küçüksün bir daha tekrarlama.kendini üzdüğüne yazık .bu ders olsun aklını başına topla..bunlar geçici zevkler gerçekten ileride çok pişman olursun .abla tavsiyesi..bizide haberdar et durumundan merak ederiz