Yardım.Gebelikte Bunalım,depresyon hali.

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve 19KasimBhr tarafından 31 Ocak 2008 başlatılmıştır.

31 Ocak 2008
    Konu Sahibi : 19KasimBhr
  1. 19KasimBhr

19KasimBhr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar merhaba ben bugün bir ağlamaklıyım(aslında 2 haftadır)

Herşey dokunur oldu bana hamileliğimin 13.haftasındayım ama bu duygusal değişimler mahvediyor beni..

Elimde olmayan bir şekilde hiçbir şeyden memnun değilimm..
    Annemi görüyorum ağlıyorum akşam yatıyorum ağlıyorum herşey herşey dokunuyor...
    Bu durumu nasıl atlatacağım ben?
    Bu durumda olanlar ve bu durumu geçirenler yardım.senağlama

2. 31 Ocak 2008
  3. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Canım bende de var.
    Herkes normal olduğunu söyledi ama bende memnun değilim canım şu halimden..
    Geçecek inşallah

4. 31 Ocak 2008
  5. 19KasimBhr

19KasimBhr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Geçecek geçmesine de bakalım gülşahcımm sulu göz olup çıktımm benn:KK43:

6. 31 Ocak 2008
  7. dilek_286

dilek_286 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canımcım bende 10 haftalık hamileyim..aynı durumdayım resim görüyorum aglıyorum.....eşim tatlı söz söylüyor aglıyorum.....saka yapıyor aglıyorum....insallah geçicek canım insallah

8. 31 Ocak 2008
  9. maeves

maeves Hayat Öpücüğüm Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben bunun adına duygusallaşmak diyorum. sen depresyon, bunalım deyip yaftayı yapıştırırsan kendini daha kötü hissdersin. ben tadını çıkarmaya çaışıypru hamileliğimin. norml hayatıma devam etmeye etmeye çalışıyorum. eğer kendi kendine inandırısan depresyondyım iyi değilim diye bide internetten bununla ilgili konulara sardıysan eyvah yanii.. bence bikaç haftaya kadar düzelirsin hayatım. bunun geçici bi durum olduğunu ve bebeğinin evine neşe mutluluk getireceğini, artık tam anlamıyla bir aile olacağını düşün. nacizane fikirlerim bunlar canım dikkat et kendine :))

10. 3 Şubat 2008
  11. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Hamilelikte duygusal dalgalanmalar oluyormuş maalesef...Bende aynı şeyi yaşıyorum..Her laf dokunuyor,kötü rüya görünce ağlıyorum..Kızıyorum sinirliyim duygusalım her şey batıyor...
    Ama tadını çıkarmak gerekiyormuş..Ben bu sıralar annelik bana yakıştı,karnım çok sexi,Falan deyip duruyorum aynanın karşısında..Eşimde çok yardımcı Allahtan...
    Sende kendini iyi hisset emi..Ozaman iyi oluyosun gerçekten...

12. 3 Şubat 2008
  13. cananfs

cananfs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ah kıyamam ben çiçeği burnunda hamişlere,gececek canlarım bunlar,hep yasadık bunları,benim 2 ay 11 günlük prensesim var.ALLAH hepınıze hayırlı dogumlar nasıp etsın vede saglıklı bebekler inşaallah.kolay degıl tabı hamılelık farklı bır sureç içimizde bır can,bazen çok mutluluk verıcı bazen korku bazen de heyecan verıcı bırsey,bızı ancak bız anlarız.şunu düşünün ilk degılsınız sonda olmayacaksınız,kabul etmeye çalışın ve guçlu olun bı bakmışsınızkı 9 ay geçmiş oyle yada boyle gececek ,ıyı gecırın tadını çıkarın,o fındıkların karnımızdakı hareketlerını ozlıycez,ben çok ozluyorum,şimdi kollarımda hareket edıyor,inanın bana hepsının yerı ayrı ALLAH bu yuce duyguyu yasamamız için bayanları uygun gormüş.hepınıze mutlu hamılelıkler.

14. 13 Haziran 2011
  15. bcanpolat78

bcanpolat78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    siz bide beni görün..20 haftalık,5 yıl aradan sonra ikinci çocuğuma hamileyim..bunalım görmemişsiniz,dua edinki enazından ağlayabiliyorsunuz,ben ağlayamıyorum bile.özellikle geceleri kendimi yanlız,kimsesiz,hayattan hiçbir tat almayan,hayatı boş gören duygular yaşıyorum uyuyamıyorum..ilk hamileliğimdede böle olmuştu..psikoloja gitmiştim,panik atak olduğumu,hamilelik bunalımı olduğunu söyledi.3 seans falan gittim,en son bana hipnoz uygulayacağını söyledi,düşünüp karar vermemi söyledi.ama 6 ayı geçince benim sıkıntılarda geçti..psikoloğa bi daha gitmedim..bazı dr larda,etrafımdaki herkesin bana karşı anlayışlı olmaları gerektiğini,aksi takdirde lohusalık döneminde ve hayatımın ileriki dönemlerindede bu rahatsızlıkla birlikte yaşamak zorunda kalabileceğimi söylemişti..hamilelik bunalımı yaşayan herkesi çok iyi anlıyorum çok zor birşey,oyüzden bu kadar uzun yazdımki,kişiler kendilerinde bi anormallik olduğunu düşünmemeleri için ,,:KK76:

16. 13 Haziran 2011
  17. niluferarda

niluferarda muhatabım olamazsınız Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    canım geçer işallah aynı durumu hepimiz yaşamışız eşim bana sizin çeşmeleri açık unutmuşlar diyodu herşeye ağlıyodum doğumdan sonrada doğum sendromu diye bişey varmış onada girmişim hemşire dedi sende doğum sendromu olmuş diye 2 hafta falan sürdü resmen manyaklar gibi durmadan ağlıyodum çocuk emmez ağlarım çocuğa bakar bakar ağlarım bebeğe dokunurlar severler ağlarım eşim bişeyder ağlarım ay ne günlerdi ya allaha şükür hepsi geçti şimdi oğluşum 4 yaşında allah hepinize kolay doğumlar versin

18. 18 Temmuz 2014
  19. sevvvall

sevvvall Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba bende 13 haftalık gebeyim şuan herşeyden bunalmış enerjisi kalmayan zevk almayan konuşmaktan kaçınan sevimsiz bir hamile oldum neden böyle bukadarkaramsar umutsuz ve bitkin hissediyorum kendimi hamileliğime sevinemiyorum bu hale gelince çok üzülüyorum çok sıkıntıdayım yardım rica ediyorum arkadaşlar...