yardım...hamilelikte göğüs büyümesi...

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve kardelens tarafından 23 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

23 Ağustos 2011
    Konu Sahibi : kardelens
  1. kardelens

kardelens Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar merhaba ben 33 haftalık hamıleyım ve göğüslerim büyümedi aynılar.zaten normalde de kücüktü.emzırmeyle gögüs büyümesının alakası yok dıye bılıyorum ama. yıne de cok garıp dgeılmı hamılelıgım boyunca hıc buyumedı benım gıbı olan varmı yada ne bılım anormal mı bu durum...emzıremezsem dıye korkuyorum...bırde neden buyumedı sonradan mı buyuyecek...

2. 23 Ağustos 2011
  3. babyboygirl

babyboygirl Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Canım genelde büyür hamilelikte. Ama büyümese de süt verebilirsin,boyutuyla süt vermenin ilgisi yok.Doğumdan sonra da büyüyebilir.

4. 23 Ağustos 2011
  5. mehtaperkan

mehtaperkan Hoşgeldin Elif Nil'im Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende 30. haftaya yeni girdim ama benim göğüslerde de tık yok. Hiç büyümediler, bende süt olur mu acaba diye korkmaya başladım.

6. 23 Ağustos 2011
  7. sevimli_cirkin

sevimli_cirkin Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    benim göğüslerim normaldede büyükler ve hamileliğimde hiç değişme olmadı.aksine iyice yumuşadı ve yayıldı....ayrıcaaaaaa sütün memenin büyük küçüklüğüyle alakası yok.benim 4, ayda sütüm azaldı.70 beden göğüsü olan arkadaşımın çocuğu 2 yaşına girdi nerdeyse,halen emziriyo ve yatarken sadece emziriyomuş.halende sütü varmış...benden sana tavsiye ilk başta çok fazla sütün olacaktır.bebek emmediği için ya sağıp döküyosun,yada üstüne damlda akıp bitiyo.benimkide o şekilde olduve çok pişman oldum.dondurucuda sakladığın zaman 6 ay hiçbişey olmadan duruyomuş.hiç bi vitaminini kaybetmiyomuş.benim tekrar bebeğim olursa,fazla olan sütü sağıp buzlukta bekleteceğim.doktorlarda söylüyo.ben duydum.bence düşünmelisin.sütün olmadığı için bebek durmadan ağlayacaktır.bişey yiyemediği içinde elinden hiçbişey gelmeyecektir.düşün bence

8. 23 Ağustos 2011
  9. kadifegul

kadifegul tatlı kızıma kavuştum... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    içini temiz tut birşey yoktur benim arkadaş 75lik göğüsü ile doğum yaptı ve maaşallah o küçük göğüsten bir süt geliyordu ikiz olsa yine doyardı.
    ama tabi yinede doktorunada sor bi için rahat eder.

10. 23 Ağustos 2011
  11. deyyann

deyyann Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    üff benimkiler de küçük büyümediler hiç ama anneme çekmişim diyorum onunkilerde küçük ve herbirimizi 2 yaşına kadar emzirmiş ve sütü de çokmuş bence de boyutla sütün bi alakası yok

12. 23 Ağustos 2011
  13. yuvarlaginkoseleri

yuvarlaginkoseleri Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    benimkiler de büyümedi.bırak tek derdin bu olsun.içi dolu olsun da...

14. 23 Ağustos 2011
  15. beybifeys

beybifeys doktorunuz sizlerle Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gögüsle sütün alakası yok sütü getiren süt bezleridir..ayrıca bol bol kayısı suyu incir tüketin süt yapar.ya ben hamilelikte gögüsün nasıl büyüdüğünü esra eroldan gördüm

16. 7 Eylül 2011
  17. nilline

nilline Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Benim tam tersi bir sorunum var, hamileligimin ilk ayindan beri goguslerim buyuyor, suan 21. haftada ve B cup'tan D cup'a gectim. D cup bile biraz kucuk geliyor. sirt agrilarim basladi cok kotu. goguslerim daha buyumeye devam edermi acaba? bide dogumdan sonra ne eski haline doner mi? bilen varsa yazsin lutfen

18. 7 Eylül 2011
  19. Blaurosie

Blaurosie Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bende 33 haftalik hamileyim. gögüslerim büyümedi sadece damarlar görünüyor üzerinde..yani gögüslerim ayni büyümedi..lütfen büyümesin dua ediyorum..minik gögüslerim zaten oylede kalsin :):)