yardım ikinci üni

Konusu 'Üniversite' forumundadır ve avoncukız tarafından 27 Aralık 2008 başlatılmıştır.

27 Aralık 2008
    Konu Sahibi : avoncukız
  1. avoncukız

avoncukız Guest

mrb arkadaslar
    bana yardım edersenız cok sevınırm
    ben kımya 2 sınıftayım suan ama ben bölümüm degistırmek ıstıyorum.ögrenmek ıstedıgım ben kendı bölümümü bırakmadan ıstedıgım bır bölümde tekrar sınava gırmek kaydıyla okuyabılırmıyım(bu arada ıstedıgım okul öncesi ögretmenlıgı)
    duydugum kadarıyla bır bölümden kaydını sıldırmeden baska bır bölümde okunamıyor olması..dondurmada gecerlı degılmıs?bılgısı olan varmı?

2. 27 Aralık 2008
  3. deniz_25710

deniz_25710 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    hayr canım kendi bölümünü dondurabiliyorsun ama harç ücretini yatırıyorsun

4. 17 Ocak 2009
  5. la princesse

la princesse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    notların iyiyse çift anadal yapabilirsin canım. ikisini aynı anda okuyup ikisinden de diploma alabilirsin. tabi üniversitenin çift anadal kontenjanlarını bilmiyorum her bölümden yapılıyor mu.

6. 17 Ocak 2009
  7. creative

creative bebeğinin annesi :)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    fen edebiyat okuyorsan (kimya öğrt değilde) hiç okuma lise mezunu kal daha iyi ..ben bitireli bilmem kaç yıl oldu ama fen edebiyatlılara iş yok unutma..

8. 21 Ocak 2009
  9. lepi

lepi ♥˙·٠•●♥ &# Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    dondurabiliyorsun hatta bir arkadaşım öyle yaptı sınava girdi ve başka bi üni de okumaya başladı diğerinin harcını da yatırmak zaorundasın ama

10. 26 Ocak 2009
  11. shadowgirl

shadowgirl Guest

canım dondurabilirsin sonrada tekrar sınava girersin birde evet yan dal diye bişey var ama her üni.ninki farklı.okul acılınca sana ögrenci kılavusu vermişlerdir büyük ihtimal orda yazar.yoksa rehberlik hocanla konuşabilirsin...bu arada ana okulu öğretmenlği cok zevkli ve kolaydır bende eğitimde oldugum için biliyorum

12. 17 Temmuz 2009
  13. deu_lolita

deu_lolita Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    YA NASIL OLUYOR BU GERCEKTEN CÖZEMEDİM HALA.DONDURUNCA LİSE DİPLOMAN DONDURDUGUN YERDE KALIR BELGELER ALINAMAZ.2. ÜNİYE NASIL KAYIT OLDU???:ecrin_bebek::KK46:kafamçokkarıştı

14. 22 Ağustos 2009
  15. krpz

krpz 14/11/2014 Buğra Üye

Beğenildi:
    181
    Ödül Puanları:
    123
    hayır olmuyo,dondurup harcını ödemek kaydıyla tekrar hazırlanırsın ama bunun faydası,istediğin yer olmazsa geri dönmek konusunda olur...
    deilse yeni okula kayıt için lise diplomana ihtiacın olucak pek tabiki de...
    ha ilerde af felan çıkarsa bilememm..

16. 23 Ağustos 2009
  17. akasya_

akasya_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim sınıf arkadasım diş hekimliğini kazandı kaydını sildirecekti bilmiyorum zorunlu mu ama kaydımı sildirmeye gidecegim demişti