yardım ıstıyorum arkadaslarım

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve izmirguzeli tarafından 12 Şubat 2009 başlatılmıştır.

12 Şubat 2009
    Konu Sahibi : izmirguzeli
  1. izmirguzeli

izmirguzeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canlarım benımıkıncı evlılıgım 2 tane oglum var bır tanesı yanımda bır tanesı babada ıkı kardes ayrı yanı.cocuklar bı orası bı burası yapıyor terbıye vermekte zorlasıyor ama ayrıda kalamam zaten bıtanesının ayrı olması yetıyor.sızce ne yapmalıyım onlar ıcın suanda ne en ıyısı olur varmı cocugu olupta ayrılanlar hadı yazın bakalım yardımcı olun neler yapmalıyım. .

2. 12 Şubat 2009
  3. italim

italim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    canım durumuna üzüldüm bir anne olarak.:çok üzgünüm:Çok zor fikir yürütmek:uhm:,kaç yaşlarındalar?:hadi anne babayı ayrı ayrı görüyorlar buna alışmalılar ama kardeşinden ayrı olmak çok zor yaaa,iki kardeşin beraber olmalarını sağlayamadınız sanırım yoksa niye ayrı olsunlar babaları bu konuda ne düşünüyor?konuştunuz mu bir çözüm yolu bulmak için?:a015:

4. 12 Şubat 2009
  5. izmirguzeli

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ınan tam7 sene mucadele etttım ama olmadı aılem ıkısınıde ıstemedı oyuzden mecburen bırını verdım babaya.babaannede normal degıl bende suan dedıkodular yuzunden evlendım esımın ılk evlılıgı ama ınan napıcam dıye dusunuyorum ıkısınıde babaya versem yapamam ölürüm boylede olmuyor psıkolojılerı bozuldu .akıl verın neolur

6. 12 Şubat 2009
  7. aysun444

aysun444 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    Ailenize çok kızdım, normalde iki çocuğunda sizin yanınızda olması gerekiyor.. Babasız oluyor ama annesiz olmuyor. Eşinizi ikna edin ve diğer çocuğunuzuda yanınıza alın diycem, en mantıklısı bu...

Lütfen yanınızdaki çocuğunuzu vermeyi düşünmeyin.... Böylede olmuyor lafınızdan sanki böyle bir fikri istemedende olsa düşündüğünüzü hissettim...
    Çocuklarınız ne düşünüyor ne istiyor?

8. 12 Şubat 2009
  9. izmirguzeli

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben ıkısınıde yanımda ıstıyorum ama destegım yok cocuklarımdan ayrılmak o kadar zorkı annem ben bakamam dedı ve ayırdı ıkısınıde babaanne sınır hastası delı resmen
    ama suandakı esımın ılk evlılıgı onun aılesıyle zaten aramız kotu ben ınan kafayı sıyırcam maddı destegım olsa alıp cocuklarımı kacıcam uzaklara ama o para yok ıste

10. 12 Şubat 2009
  11. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.682
    Ödül Puanları:
    163
    Allah kolaylık versin güzelim, gerçekten işiniz zor. Bence ikisinide yanınıza alın, şartlarınızı zorlayın. Bu şekilde yürütmeniz çok zor, çocuklarda haliyle kötü etkilenir.

12. 12 Şubat 2009
  13. MonaPisa

MonaPisa Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    148
    Canım peki eşin ne diyor bu duruma?
    Evli olduğuna göre ailenden ayrı oturuyor olmalısın.
    Bu durumda şimdiki eşin kabul ediyorsa alabilmen lazım 2 çocuğunu da.
    Ben tam anlayamadım herhalde ama annem bakamaz falan deyince, çocuklar zaten sende kalmayacak mı?

14. 12 Şubat 2009
  15. calikusumuz

calikusumuz Aklım egede kaldı...... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Yanınızda olan çocuğunuza annenizmi bakıyor acaba? Zor bir durumdasınız.
    Allah yardımcınız olsun. Eşiniz ile konuşsanız sıcak bakıyorsa duruma her iki
    çocuğunuzda yanınızda dursa en iyisi olur ama şartlar nasıl bilmiyoruz...

16. 13 Şubat 2009
  17. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Canim yasadiklarini az cok biliyorum...ve yinede söylüyorum...lüften biran evvel coluk cocugnu topla ve bu hayatini sadece sen ve cocuklarin icin yasa...
    Ilerde her zaman bunun vicdan azabini cekeceksin...ne olursa olsun senden ayri olan evladin annemin durumu yoktu beni alamadi..diye düsünmeyecek...beni istemedi...ruh hastasi babaannemede birakti ...beni sevmiyor diye aklinda kalacak...:çok üzgünüm:

Bir sekilde sansini zorlamalisin..para yok pul yok diyerek bu hasreti ne zamana kader cekeceksin...esinle konus ya diger cocugnuda kabul eder yada pilini pirtini toplarsan cocuklarini alir ve kendine yeni bir düzen kurmaya calisirsin...:nazar:

Önemli olan ilk adimi atabilmek inanki sonrasi gelecektir...belki ilk haftalar ilk aylar sogan ekmek yiyeceksiniz ama beraber olacaksiniz...sonra sonra inan bana düzelecek...a.s

Keske ailen destek olsa ama olmuyor diyede elini kolunu baglayip aglamakla olmaz bu is...hem kendini bitiriyorsun hemde cocugun o hasta ve yasli kadinin yaninda kimbilir neler yasiyor...:çok üzgünüm:

Sen istedikten sonra tek basinada bunlari basarabilirsin....yeterki kendine inan ve kaderine razi olma...:1hug:
    Allah yardimcin olsun:Saruboceq:

18. 13 Şubat 2009
  19. sindirella79

sindirella79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım allah yardımcınsın olsun zor bir aşamadasın eşin kabul ettiyse neden bu kadar sorun yapıyosun oda insan evladı yarın onunda olacak mutla inanıyorumki anlayışla karşılıyodur ama bana kalırsa yine kendin bilirsinde keşke hiç almasaydın çünkü büyünce inan tanımıyolar intikam güdüyolar benimde bir tane vardı beni tercih etmedi o kadar verdiğim emeğe karşı allah yardımcın olsun derim kardeşim