yardım istiyorum çıkmazdayım:(

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve sarafin06 tarafından 7 Ocak 2010 başlatılmıştır.

7 Ocak 2010
    Konu Sahibi : sarafin06
  1. sarafin06

sarafin06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    insanlar sanırım hiç tanımadıkları insanlara daha rahat içlerini döküyorlar ben çok mutsuzum 2,5 senedir evliyim ama eşimin daha önceki evliliğinden bir çocuğu var ben bunu kabul ederek evlendim ama artık eşimin davranışlarından dolaı çok mutsuzum çocuğu annesiyle beraber yaşıyor aslında çok tatlı bir kız benide çok seviyor ama ben evlendiğimden beri ikimiz beraber bir yere gidemedik hep kızınında olmasını istiyor bende artık onlarla çıkmak istemiyorum çünkü onun yanında beni devamlı azarlıyor ve kavga ediyoruz bunaldım
    keşke evlenmeseydim:KK43: boşanmak istiyorum ama sanırım cesaretim yok

2. 7 Ocak 2010
  3. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    canım ya sende kendince haklısın ama malesef bunlar yaşanıyo ...seni çocuğun yanında azarlamasıda hiç hoş değil tabi normalde nasıl peki sana karşı yalnızken...sırf bu yüzden boşanılmazki canım bu anca bardağı taşıran son damla olursa boşanılır...eşine kibar bi dille anlatmaya çalış bakalım anlıcak biriyse tabi...hayırlısı olsun canım çektiğini sen bilirsin tabi :KK43:

4. 7 Ocak 2010
  5. gulllfer

gulllfer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    zor bi durum canım ama bunu eşinle paylaşsana sevginiz sağlamsa aşılmayacak bi konu değil. boşanmak falan en son çare be canım otur anlat konuşun güzel güzel başbaşada olalım de bi gün kızınla gidelim 2. gün benimle başbaşa ol de anlıcaktır eminim.

6. 7 Ocak 2010
  7. biricik_06

biricik_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    işte insan sevgiye kapılıp evleniyor her şeyi kabul ederek.sonra istediğini elde edince her şey sıradanlaşıyor.daha önce kabul ettikleri her şey batıyor.üzüldüm senin adına.

8. 7 Ocak 2010
  9. ZAMBAK 3

ZAMBAK 3 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    normalde başbaşa kaldıgınızda sana nasıl davranıyor
    yani kızı yanınızdayken farklımı oluyor
    bence bunu açıkca söyle
    herşey konuşarak çözülebilir
    boşanmak için küçük bir sebep bence

10. 7 Ocak 2010
  11. sarafin06

sarafin06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok konuşmayı denedim ama aldığım cevap hep sen benim kızımla arama girmek istiyorsun oldu

12. 7 Ocak 2010
  13. UyuyanGuzel

UyuyanGuzel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    675
    Ödül Puanları:
    113
    peki bu tip yasanilabilecek seyleri evlenmeden once esinle konusmadin mi? hani ''boyle kizin yuzunden sorun yasar miyiz?'' ''kizinla benim aramdaki dengeyi nasil kuracaksin'' falan gibi...sonucta esinin kizini bilerek ve isteyerek evlenmissin. ama yine de esinin yaptigi cok ayip yaa neden cocukla es arasindaki denge kurulamiyor ki, sen zaten kabul etmissin kizi, daha niye arami bozmaya calisiyorsun falan diyor...boyle bir sey neden yapmaya calisasin ki de mi...

14. 7 Ocak 2010
  15. ZAMBAK 3

ZAMBAK 3 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

"aranıza girmeye ne yaptım" demedinizmi
    senin farkında olmadan yaptıgın bir davranış bir sözmü oldu acaba
    yada kızı sizin agzınızdan laf falanmı taşıdıkii

16. 8 Ocak 2010
  17. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Esinin böyle davranmasi bir bakima normal güzelim.

Vicdan azabi cekiyor evladina karsi....bu kadar basit.

Kizina karsi vicdani rahat olmadigi icin sürekli onuda senin sevginin arasina SIKISTIRIYOR....yani bak ben kizimi unutmadim, hicbirsey kizimla benim arama giremez demek istiyor....:hulya:

Sende istemedigni bir sekilde dile getirmissin ve simdi tam kizini babasindan ayirmak isteyen, kötü cici anne konumuna düstün esinin gözünde.
    Tabikide öyle degilsindir canim, ve kendine göre hakli sebeblerinde var, ne olursa olsun onun cocugnu tam olarak benimsemen mümkün degil.:nazar:

Lakin biraz daha anlayisli olmaya calis esine karsi, onunda düsün, onun icinde bu cok kolay bir durum degil.

Keske demek icin cok gec biliyorum ama keske arkadasim keske evlenmeden önce bu konuyu enine boyuna cok iyi düsünseydin!

18. 8 Ocak 2010
  19. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    aranıza giriyorsam beraber çıkın bana ayrı ona ayrı zaman ayır diyebilirsin.

yada nerede nasıl davranmam gerekiyor anlat bende nerede hata yaptığımı anlayayım. mesela benim yerimde olsan ne yapardın? gibi sorular sor. bol bol konuşun tartışın konuşmadan anlaşamaz ve birbirinizi anlayamazsınız.
    2. evliliğiniz diye mi bitirmekten korkuyorsunuz? eğer sebep bu ise çok yersiz.