Yardım istiyorum

Konusu 'Faydalı Bilgiler' forumundadır ve ozboz tarafından 30 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

30 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : ozboz
  1. ozboz

ozboz Guest

:çok üzgünüm:çamaşır makinesini çalıştırdım bugün ve boyasının akacağını tahmin etmediğim sarı bir t-shirt başka bir t-shirt boyamış bunun için ne yapmalıyım... çok fazla değil ama ara ara boyamış. :bbo: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:kosla ve başka bir şey denedim ama kaç saattir bekletiyorum henüz bi sonuç alamadım :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:.... YARDIM İSTİYORUM:çok üzgünüm:

2. 30 Ağustos 2009
  3. axgxlxixycamama

axgxlxixycamama Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bak canım, önce boyalı sonrada boya döken t-shortu alıyon, bir poşete koyuyon, sonra da poşeti bağlıyon. En son işlemse tabiii en önemlisi, Çöp kutusunu açıp içine salıveriyooon. delikafadulden delikafadulden delikafadulden valla ben öyle yapıyom.

4. 1 Eylül 2009
  5. olgu35

olgu35 ölümden başkası yalan Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    bunun için yapılabilecek birşey duymadım malesef.boyanan tşörtü çöpe atmaktansa kumaş boyasıyla istediğin renge dönüştürebilirsin.

6. 1 Eylül 2009
  7. xoxzi16

xoxzi16 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadslar boyanmış tsirtleri tekrra yıkayın
    ama onu boyucak hiç bişey olmıcak dikkat edin hemen nemli nemli yıkarsanız çıkıyolar bilginiz olsun

8. 6 Eylül 2009
  9. aybuke07

aybuke07 İKİ AŞK ANNESİ ZAYIFLIYOR Üye

Beğenildi:
    88
    Ödül Puanları:
    153
    benim de başıma geldi buna benzer bişey, havluları toptan makinaya atayım dedim, nasıl olduysa araya beyaz el havlum da girmiş, ve masmavi bir havlu beyaz havlumu da masmavi yapmış, görünce gözlinde erime inanamadım, oysa solan havlum da özdilek in di, kalitesiz değildi ama solmuş işte...

ben de o beyaz havluyu, her seferinde ace ye yatırıp da yıkadım şimdi asıl rengine döndü, 2 yıkama sonunda...