yardım istiyorum

Konusu 'Bebeklerimiz için Ek Besin Öneri ve Tarifleriniz' forumundadır ve ilkem79 tarafından 10 Mart 2010 başlatılmıştır.

10 Mart 2010
    Konu Sahibi : ilkem79
  1. ilkem79

ilkem79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    selaaam...benim 6 aylık bir bebeğim var.yaklaşık 1 aydır meyve suyu ve yoğurt veriyorum.sizler neyi nasıl veriyosnuz.açıkcası tecrübeli annelerden yardım istiyorum.

2. 10 Mart 2010
    Konu Sahibi : ilkem79
  3. esmerlady

esmerlady Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben 4,5 aylık falan başladım meyve suyu ve yoğurda küçük küçük,5 aylıkkende kahvaltı ve sebze çorbalarına başladım..sabahları benimle beraber kahvaltı yapıyo kızım ilk önce peynir yumurta sarısı ve pekmez az az başladık hergün artırdık ama sakın bulamaç yapma hepsini ayrı ayrı verki ilerde zorluk çekmezsin hepsinin tadını bilsin.ben yanlızca bunları yedirdikten sonra bi kaçtane bebe bisküvisini sadece yarım tatlı kaşığı pekmezle veriyorum..arada mama biberon maması, öğlen sebze çorbası ilk önce patates havuç e pirinçle başladık daha sonra hergün bu karışıma değişik sebzeler kattık,arada meyve suyu yada püresi akşam muhallebi böyle devam ediyoruz işte,kızım şimdi yedi aylık yediğim herşeyden tattırıyorum onada.......