Yardım istiyorum

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve merve69 tarafından 17 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

17 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : merve69
  1. merve69

merve69 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    arkdaslar ben daha 1haftalık evlıyım 18 ysımı bıtırdıgım gun evlendım hemde kacarak 1yıl 1 ay bırlıktelıgım vardı sınavıma tercıh vermeden kactm sevdıgıme...herneyse kaynanamla duruyorum ...sımdılık cok ıyı bır ınsan ...esım ısı dolayısıyla 4gundur nöbette sevgılıyken sureklı gece uyuma konusalım fln fılan nöbetteyken sımdı evlendık hıcbırsey manı degıl ama bu seferde konusmuo aramıo nıe hc aramıon dıyınce bıkmayalım dıye bırbırımızden dıyo sankı sevgılıykn daha ılgılıydı bu durum benı cok uzuyo evlendık gerdekten ertesı gun hemn arkdslrıyla buluşmalar ondan sonrakı gun de aynısı gece 11 gıbı gelıo yenı cıftız aa aynı yıllardır evlı gıbıyız bır heyecan bır farklılık göremedım ben bu 1haftada evlılık bumu ben cok farklı gözle bakmıstım ne yapmak lazım anlam veremıyrum ...bu arada esımle aramda 6 yas var ...yorumlarınızı beklıyorum buna cok ıhtıyacım var sımdıden cok tsk edıorummafoldumben

2. 17 Ağustos 2010
  3. madre

madre ... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hosgeldin gercek hayatin icine bebem:jeyyar:

ah canimm ne saniyodun elde etti seni aldi yanina bitti olay.artik sen onunsun.biliyor onu seviyorsun bütün iplerin onun elinde kafesdesin güzelim onun icin.
    canim neden kayinvalidenle ayni evde yasamayi sectin iste bu cok kötü,,,, agiz tadiyla tartisamazsiniz bile esinle... ah ah ne diyeyim ben sana...
    üzülme bunlar her evlilikte olan seyler evlenince önceki sevgili dönemi bitiyor yeni bir dönem baslliyor.buda evliligin cilveleri canim.yani seni sevmiyor ilgisi bitti demek degil.
    sadede sizinki biraz daha hizli olmus o kadar.

4. 17 Ağustos 2010
  5. BEBEKKAFA

BEBEKKAFA Yağmur'umu bekliyorumm:) Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    61
    öncelikle acelen neydi,18ini doldurur doldurmaz üstelik tercihlerini bile yapmadan üstelik kaçarak evlendin??

neyse olan olmuşta bence bi sakin ol önce,öyle bi başlık açmışsınki kıza bişey oldu yardımmmmmmmmm diye çığırıyo dedim.....

evliliğin rahatlığı çöküyor sanırım bazı erkeklere....seninkide böyle olmuş birde annesiyle durduğun için dahada rahat tabi....

6. 17 Ağustos 2010
  7. merve69

merve69 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    kaynatam öldu kaynanam tek dıye bırlıkte kalıyoruz cnm tk bırakmaya gönlum el vermezdı

8. 17 Ağustos 2010
  9. merve69

merve69 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ne bılıyım cnm kandım arada kaldm bır anlık bır yanlıs edıp kactm pişman oldum ama gercekten sevgılı olmak daha guzel hem aılemden oldm hemde öyle bana duskun bır adamın bu halıne dönusmesıne sahıt oldum gercekten ben cok mutsuzum

10. 17 Ağustos 2010
  11. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108
    Evliligin hayirli ugurlu olsun canim, biraz erken olmus ama yapilacak birsey yok tabi, insAllah cok mutlu olursunuz.
    Erkeklerin arkadaslariyla takilma hevesleri coktur, ilgisizliginden kaynaklandigini zannetmiyorum.
    Ayni seyleri arkadasim yasadi ilk evlendigi siralar, esi 11-12lerde geliyormus bazen eve, simdi baska yere tasindiklari icin enistenin arkadasi kalmadi tabi saatinde evindeymis:)
    Arkadasimda senin gibi kayinvalidesiyle kaldi 1 sene. Esin bu nedenlede rahat davranabilir, nasil olsa evde yalniz degil annem yaninda diyebilir.
    Bence fazla üstüne gitme, eger cok sIk yapiyorsa bunu, tatli dille konus.
    Bu arada kayinvalideni tek birakmak istemedigin icin takdir ettim seni, bende hep üzülürüm tek basina yasayan kadinlara.

pamatra bunu beğendi.
  12. 17 Ağustos 2010
  13. BEBEKKAFA

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    61
    anlıyorum....

gece 11de eve gelmesi falan hoş değil..ha bu bi halt karıştırıyor anlamında değil arkadaşlarıyla çıkıyormuş ok,ama bu kırk yılda bi olur yani bu saatte gelmeler sürekli yapıyorsa can sıkıcı tabi....

arkadaşlarıyla buluşabilir gayet normal ama evli erkeğin bekarlık modlarından çıkması gerektiğini düşünürüm ben....hergün her gün olmaz....heleki 1 haftalık evliyken....bence eşinle karşılıklı konuş güzelce,üzülüyorum ben bu duruma de....konuşarak halledebilirsiniz diye düşünüyorum

14. 17 Ağustos 2010
  15. madre

madre ... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cok yanlis iste, bir eve iki kadin cok.yanlizda olsa olmaz.herkes evini bilecek.
    ben düsünüyorumda oglum olsa yaslaninca yanliz kalsam istemem ya onlarla yasamayi ciks valla istemem.niye onlari rahatsiz edeyim.niye ben rahatcana kendi evimde düzenimde yasamiyayim.nedir bu kaynanalarinin ogullarina olan düskünlügü.nasil bir rahatliktir yeni evli bir ciftin evinde onlarla yasamak...empati yapmak istiyorum yok olmuyor olmuyor.nasil bir ruh halidir biri bana diyi versin..

cok sahit olduk bu sekilde birlikte yasayanlara coook...
    cok nadir var iyi gecinenler.keske altli üslü yada ayni sokak bile olsaydida ayni ev olmasaydi.
    genede kisa yoldan evini ayirmaya gayret göster esinede isle bunu yakin olun ama ayni ev cok zor...
    siz simdi yeni evlisiniz birlikte yanliz olmak sizin en cok istediginiz sey ama ne mümkün demi...
    birde cocuk olucak iki kadin o cocugu yetistireceksiniz senin hayir dedigine o evet diyecek sürekli seni uyaracak öyle yap böyle yap valla aklin varsa evini en kisa zamanda ayir sana abla tavsiyesi.

Son düzenleme: 17 Ağustos 2010
  16. 17 Ağustos 2010
  17. merve69

merve69 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    söyluyorum pişman ettın evlendım ama degıstın ummazdm dıyorum degısıklık olsun dıye kııktan kılıga gırıyorum ıc camasırı olsun kıyafet olsun odun anlamıyo makyaj yapsam nıye yaptnkı dıyo bırde hosuna gıtsınkı sırf onun ıcın yapıyorum ben cok sosyal bır yasamdan böyle bır yasamı tercıh ettım sırf sevıyorum dıye su tip gördum onda 1haftada ben alacagımı alayım mutlu olayım gerısı önemlı degıl gıbı mafoldumben

18. 17 Ağustos 2010
  19. BEBEKKAFA

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    61
    neyse canım olan olmuş artık ...o kadar küçük geldinki bana ,heleki üniversite sınavına girmiş tercihlerini yapacak tazecik bi genç kız....:1hug: ondan öyle yazdım ...ailenide böyle arkana alman üzücü tabi söylemeden geçemiycem....umarım düzelir ailenle.....

bu arada sensible a katılıyorum bende takdir ettim...yaşından beklenmeyecek bi olgunluk,merhamet göstermişsin kadını yalnız bırakmamakla....

sevgililikle evlilik bir olmayabilir bende evlenince görücem:) ama eşinin sana düşkünlüğünü böyle kıyaslama bence,daha yeni evlisiniz zannetmiyorum sevgisinde düşkünlüğünde bi fark olsun...dediğim gibi konuşun güzelce üzüntünü anlat....halledilmeyecek bi mesele değil....hemen mutsuz olma öyle:1hug: