Yardım, kanama :(

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve NerYun tarafından 20 Nisan 2010 başlatılmıştır.

20 Nisan 2010
    Konu Sahibi : NerYun
  1. NerYun

NerYun Bir ben var,benden içerde Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar 7 haftalık hamileyim. Az önce 1-2 damla kanamam oldu.
    Çok korkuyorum, sizce normal mi? Ağrım sızım yok.
    Allah'ım sen yardımcım ol :Saruboceq:

2. 20 Nisan 2010
  3. NerYun

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Lütfen, sizlerden gelecek bütün cümlelere, tavsiyelere çok ihtiyacım var :sinifsinif:

4. 20 Nisan 2010
  5. farbetter

farbetter Canımın İçi.... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cnm sakin ol benm pek bilgim yok bu konuda yaşamadım böyle bişey ama hemen telaşlanma..dr unu arasana tatlım

6. 20 Nisan 2010
  7. NerYun

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Doktorumu aradım tabi.Devam ederse, yoğun olursa hemen gel dedi.Şu an ultrosona girmene gerek yok dedi; ama içim hala rahat değil.:a015:

8. 20 Nisan 2010
  9. sofika

sofika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    108
    ilk haftalarda bu tarz lekelenmelerin oldugunu biliyorum,cok yakin bir arkadasimda olmustu,genelde arkasi gelmiyor ve sorunsuz devam ediyor gebelik.Eger doktorun sorun yok diyorsa yoktur,insallah da bir daha olmaz canim,hayirli ve sorunsuz bir gebelik diliyorum.

10. 20 Nisan 2010
  11. KuzeyinGelini

KuzeyinGelini Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım benimde 8 haftalıkken kahverengi lekelenmelerim oldu. doktora gittim. ultrasonda kan kitlesi görülmedi. Bu iyiydi. doktorum 10 gün yatmamı hiç hareket etmememi sadece wc için yataktan kalkmamı söyledi ayrıca progestan diye bi ilaç verdi günde 3 kere içtim. sarhoş gibi yaptı beni, hep uyuttu. ilacın etkisi buymuş. ilacı içtikten 3 gün sonra lekelenme bitti. ilaç bitince kontrola gittim hala kan kitlesi yoktu. sonra da lekelenme olmadı bir daha. ama ilk 3 ay temizlik yapmadım, sadece yemek ve bulaşık ve çamaşır makinaya o kadar. geri kalan zamanda hep uzandım dinlendim. malum ilk 3 ay riskli. çok şükür 6 aylık hamileyim. lekelenme devam ederse 3 gün daha, git doktoruna için rahat etsin. bu aralar bol bol yat. geçmiş olsun

12. 20 Nisan 2010
  13. ecrin1001

ecrin1001 BIR KIZI BIR OGLU VaRMIS ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    iş güç yapma sakın kendini yorma yat dinlen sadece wc için kalk..umarım herşey yolunda hider bende yaşamıştım ama 13 haftalıkken hemde daha fazlaydı kanama şükür birşey olmadı..korkma yani dinlen ...

14. 20 Nisan 2010
  15. ilgimmm

ilgimmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım hemen aykkalarının altına bir yastık koy ve sırtüstü yat.iş falan yapma.yarın hafif hafif dene kendini ayağa falan kalk.yine kanaman olursa git dr.a

16. 20 Nisan 2010
  17. april_sun

april_sun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    39
    Ödül Puanları:
    108
    canım bende de aynı şey olmuştu; nasıl korkmuştum kesin düşecek diyeeyvahedigeldismile
    istirahat ettim uzun süre; işe ara verdim rapor filan derken ne bebek düştü ne kanama kesildi..
    artık kanamayla yaşamaya alışmıştım ki 3. ayı doldurduğumda kendiliğinden bi günde kesildi. şimdi herşey çok normal gidiyo; ne kanama ne bişe. bi aşağı bi yukarı tepinip duruyo oğluşum içerde:ecrin_bebek:
    sen içini rahat tut; istirahatine dikkat et, gerisi allahın takdiri...

18. 21 Nisan 2010
  19. eylulungulu

eylulungulu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    912
    Ödül Puanları:
    238
    canım gecmıs olsun bende 8. haftamda yasadım ama doktorum ıstersen ıgne verebılırım dedı bende ıstemedım ıstırahat fılanda vermedı ıse gıdıp gelmeye devam ettım.merak etme eger mıktarı fazlalaşmaya başlarsa gıt mutlaka doktoruna