yardım kızlar:)))))

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve gamze_esra tarafından 23 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

23 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : gamze_esra
  1. gamze_esra

gamze_esra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm kızlar bılen bılır:umursamaz: benım sacımm sıyahtı..koleston ultra acıcı aldım ıkı kutu bı 20 dk beklettım rengı akıttı ..ertesı gun kullu kumral surdum :ecrin_bebek: ya sımdı renk acıldı falan ama dogal olarak hafıf turuncumsu bakırımsı bı renkte yok degıl..ben bu turunculuktan tamamen kurtulmak ıcın loreal ultra acıcı kahvelerı warya onlardan kullansam nasıl olur sızce..yada kullu kumral dısında bı fıkrı olan warsa lutfen yardımcı olsunkafamçokkarıştı:içelim::nazar:

2. 23 Temmuz 2009
  3. xyz89

xyz89 Guest

sımdı sen acıcı kullandın sıyah saclarına ne renk oldu benım saclarım da sıyah ta cesaret edemıyorum yaaaaa

4. 23 Temmuz 2009
  5. gamze_esra

gamze_esra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım senın ıcın resmı su an cektım ve ekledım renk bu su an..tabı ılk sefer dort dortluk olmaz ama ben 1 bucuk ay yanı okul acılıncaya kadar tam rengımı bulurum dıye dusunuyorum

Ekli Dosyalar:

6. 23 Temmuz 2009
  7. meldam

meldam Kaderimin Efendisiyim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    birkaç boyamada kızılık ve turunculuk gider
    ve turuncu ve kızıl sadece KÜLLÜ renkle yok olur

8. 23 Temmuz 2009
  9. xyz89

xyz89 Guest

ama sıze sıyah baya bı yakısıyor nıye donmek ıstedınız kı.sımdı bende mı yapsam kı rengı sımdılıkte olsa gayet ıyı acılmıs sonucta sıyah acıyoruz.cesaret edemıyorum sence ne yapmalıyım abuk subuk bısı olmasın bende

10. 23 Temmuz 2009
  11. gamze_esra

gamze_esra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tatlım tsk ederm.ya bılmem bı kumral kullanayım dedım begenmessm donucem tekrar..ya sıyahta sureklı boya ıstıyo yanı en azından ben yda bı boyuyodum..cok sabıt fıkırlı degılım sac konusunda degısıklık ıstedım..tam ısteddıgın renk bıkac boyamada oturur bıraz abuk subuk gezebılırsın ama belkı deger sarı sac cok yakısır kımbılır..sende bı resımkoysan daha ıyı yorum yapabılırım :asigim:

12. 23 Temmuz 2009
  13. gamze_esra

gamze_esra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tsk ederım tatlım ne kadar aralıkla boyasam sence yanmaza.s.