Yardım! kocam bana karşı ilgisiz

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve _lala_ tarafından 17 Mart 2009 başlatılmıştır.

17 Mart 2009
    Konu Sahibi : _lala_
  1. _lala_

_lala_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evlilikte tecrübeli olanlar fikrinize danışmak istiyorum 8 aylık evliyim ve kocam artık benimle ilgilenmiyor,maddi durumumuzun kötü olması nedeniyle kaynanamla kalıyoruz o başlı başına problem zaten ayrı eve çıkıcaz dedi ama sürekli beni oyalıyor içki içmediği bir gün yok beni ona karılık yapmadığım konusunda suçluyor ve bunu ailesinden insanlara şikayet ediyor bense ütüsünü yemeğini herşeyini tam tekmil hazırlıyorum benden ne istedğini bilmiyorum ona sorduğumda ise sorun yok diyor
    Benim istediğim ise karşılıklı bişeyler yapalım oturalım konuşalım muhabbet edelim bana şevkat göstersin benimle ilgilensin istiyorum artık canım aşkım gibi kelimeleri hiç duyamıyorum kitaplar okuyorum bilenlere danışıyorum sölediklerini uyguluyorum ama yine olmuyor yine olmuyor tamamiyle ilgisiz sevgisiz benim sinirden kasılmalarımı bile artık umursamıyor yanına gitmemi istemiyor beni biraz rahat bırak diyor ben onunla konuşmak istediğimde bilgisayarla yada başka şeylerle ilgileniyor severek evlendik ama onun eskisi gibi olabilmesi için ne yapabilirim lütfen yardım edin:Saruboceq:

2. 17 Mart 2009
  3. mavi melek1907

mavi melek1907 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    offff ya evlilikler neden böyle oluyor ya iyice korkmaya başladım ben bu işten off yane offf

canım inş. sizde biran önce düzelirsiniz

4. 17 Mart 2009
  5. Sahra_Deniz

Sahra_Deniz lay lay lay :) Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    maddi açıdan problemler yaşadığı için bunu evliliğine yansıtıyodur belki.
    sen eşinin kişiliğini iyi biliyosundur belki stresliyken üzerine gidilmesinden hoşlanmıyodur.
    fazla üstüne gitme.senden istediği sadece ütü,temizlik,yemek değil aynı zamanda karşısında bakımlı ve güzel bir kadın görmektir.

6. 17 Mart 2009
  7. _lala_

_lala_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ama güzelim problem belki odur diye kendimi afet yaptım o benim yanıma yakışmıyor bile o derece yani sorum maddiyattan değil onu iyi biliyorum aldığı maaşı ben görmüyorum bile direk yiyor zaten o yüzden ayrı eve çıkmak istemiyor sorumsuz

8. 17 Mart 2009
  9. _lala_

_lala_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben evliliğe balıklama atladım hani olurya kızlarda bi gelinlik bi düğün sevdası onu tamamen tanımadan iyisinni kötüsünü bilmeden yani, birazda babadan kaçmak vardı o yüzden aceleye geldi ve onun içinde varsa bi olumsuz tarafı kendim düzeltirim mücadele ederim diye düşünmüştüm ama olmadı işte sen evliliğe kötü bakma ne kadar güzel evlilikler beraberlikler var imrenilecek gibi doğrusu ama ben yanlış kişiyi seçtim senin için böle bişey sözkonusu değildir ben tecrübesiz olduğum için ve görmediğim için zorluk çekiyorum sen gör evlilik hakkında bilinçlen hangi sorunlar olacak bunun karşısında sen neler yapacaksın bile bile gir dünya evine :asigim:

10. 17 Mart 2009
  11. zuza

zuza emo emo fuck you emo!!! Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aman allahım bıtek benmıyım dıodum demek sendede boleymıs ay cnm keske yardımedbılsem sana cok ısterdım ınana bende senle aynı durumdayım yaa bıras oturup muabet etmek sole sarılıp ıkı kelıme knusmak bukadermı zor yaaa benım2 sene btıo 1 yasında kısım var bende bıcok sey yaptım ama ne derdını anlatıo nede ıstedıgı seyı souo benı ıyı karı olamamakla sucluo oysa bazı eksıklerım var kabul edıorum aam gayret edıorum ıstedıgı herseyı yapıorum ama nafıle ıste dun ızınlıydı ondan oncekı 2 gun 12 de geldı bıs merak edıoz kaynanam var bıtek ıyı analsıoruz hıc bı sorunumz yok onla ma oda seker hastası kadın benle bekleye bekleye sekerı ckıo butun gece 2mızde uyumuoz aglıorum uzulme kızım gececek bunlarda dıo ama ne zamn gececek ben kafayı yemedn gecsınde:çok üzgünüm:

12. 17 Mart 2009
  13. erkekler aslında çocuk gibidir. senin beklediğin gibi oda senden ilgi sevgi ve şevkat bekliyor olabilir. belkide seni kendine karşı heyecanlı görmek istiyordur. dene istersen : onu heyecanla karşıla istekli ol eşine karşı ,hiç söylemediğin şeyleri söyle ona ,şaşırt eşini..sengözlerimebaksanab

14. 17 Mart 2009
  15. aybur34

aybur34 Yeni Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ya durumun çok sıkıntılı eşinin öncelikle alkol tedavisi olması gerekiyo ama bunu ne derece kabul ederki hemde yeni evliymişsin

16. 17 Mart 2009
  17. Lady34

Lady34 ♥Kocasının Bebek'i♥ Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eşin içki içtiği halde annesi müdahale etmiyor mu benneyaptımki

18. 17 Mart 2009
  19. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    maddi sıkıntıdan oluyordur belki, zor bu zamanda...