yardım ltf kızımın poposunda catlak

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve mesuka tarafından 14 Eylül 2009 başlatılmıştır.

14 Eylül 2009
    Konu Sahibi : mesuka
  1. mesuka

mesuka Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızım kendı kendıne kakasını yapamıyordu
    bır jel sıktık uzun pılastık bır sey soktular hemen yaptı. bırkac kez kullanmak zorunda kaldık sımdı doktor cocuk cerrahına gıt dıyo. ben korkuyorum ne yapıcaklar kızıma.
    hem kabızda kızım sutum az dıye mama verıyodum onuda almıyo ıkınıp duruyo kafayı yemek uzereyım ne olur bı akıl verın

2. 14 Eylül 2009
  3. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    canım geçmiş olsun ,malesef doktora gitmekten başka çaren yok ,burada kimse sana yardım edemez bu konuda ,ancak aynı durumu yaşayanlar kendi durumlarını paylaşır o kadar ..çocuklarınız rahatsız ise doktora götürmek yerine neden buraya konu açarsınız o da ayrı bir soru işareti..bu ciddi bir sorun ,burada vakit kaybedene kadar dr a gidin ,allah korusun bağırsaklarında bir problem olursa çok uğraşırsınız sonra..

4. 15 Eylül 2009
  5. Arzu:)

Arzu:) AYŞENUR,UM CANIM BENİM:)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim kızımdada anüs var canım..senin kızınına lavma yapmışlardır..dr.a gittik bi şurup verdi dr.ishal olması için..bebişine kabızlık için satılan mamalar var canım onlardan al ve ishal olmasını sağla..ve dr.a muhakkak git..geçmiş olsun..a.s.

6. 16 Eylül 2009
  7. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    canım pamukla zeytin yağı koy yada zeytin yağı sür sürekli poposuna biraz rahatlatır bebeğini.arzununda dediği gibi kabızlığı giderici mamalar var