Yardim! Lucrin'e Başladim Ama Kasiklarimda Ağrilarim Var

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve esinesinti tarafından 20 Mart 2008 başlatılmıştır.

20 Mart 2008
    Konu Sahibi : esinesinti
  1. esinesinti

esinesinti Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar bilenler duyanlar nolur cvp verin Lucrine başlayalı 4. günüm ama 2 gündür kasıklarımda bir ağrı var bazen başlıyor bazen geçiyor ağrıdığı zaman bayağı durdurmuyor beni.Tüp Bebek Merkezindeki Dr umu aradım olabilir dedi ama diğer burdaki dr um ise iğneden olması zor ihtimal dedi.adetime 3 gün var ama daha önceleri bu ağrıları çekmemiştim hiç kasık ağrısı olmazdı.Yaşayan varmı bu şekilde ?

2. 20 Mart 2008
  3. Sakura

Sakura Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Canım Panik Yapma Sakınnnnn,
    Bu çok normal. Lucrin yumurtalıkları uyarmak için kullanılır ardından Gonal F başlanır veya muhadili bir ilaç. Bu ilaç da uyarılan yumurtaların çatlamasını engeller. Bnece sevinmelisin çünkü yumurtalıkların tedaviye yanıt veriyor anlamına geliyor.

Bu arada Luvrin kullandığımda benim de yumurtalıklarım ağrımıştı ve Gonal başladıktan sonra tıpkı gülle taşıyor hissiyle 20 gün kadar gezmiştim. Panik yok, herşey yolunda görünüyor.
    Allah yollarınızı açık etsin, bol şanslar ve sevgiler

4. 21 Mart 2008
  5. dorra

dorra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    lucrin yumurtaları baskılıyor.gonal f son gunlerınde karnımı tutarak yuruyordum.ama ınan hepsı guzel ve mutlu haber ıcın sart panık yapma
    bol sanslar...

6. 21 Mart 2008
  7. esinesinti

esinesinti Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sakura ve dorra ikinizede çok teşekkür ederim.İçimi rahatlattınız, ama hala geçmedi eğilip kalkamıyorum. Ağrımasıda sorun değil yeterki sonucu güzel olsun . Öpücükler ikinizede