YARDIM LUTFEN !!!!!!! 3 d ultrason hakkinda !!!

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve yego tarafından 5 Haziran 2009 başlatılmıştır.

5 Haziran 2009
    Konu Sahibi : yego
  1. yego

yego Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar bugun bebegimin 3 boyutlu ultrasonda goruntulerini gordum cok guzeldi doktor videocd yapip banada verdi simdi evde bakiyorumda bisey farkettim bebegim sol eilini surekli sol gozunun uzerinde tutuyor bu acaba normalmi doktor randevum 4 hafta sonra aramakda istemedim hersey normal dedi sizdede benzer durumlar oldumu elini gozunun orda tutmasi sorun yaratirmi ya ??? anne olmak gercekten zor ya herseyi kafaya takar olduk :-(

2. 5 Haziran 2009
  3. dudi

dudi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    168
    Ödül Puanları:
    153
    Canim icini ferah tut ne olabilir ki bebisinin gözü kasinmistir belki.Hem onemli bisey olsa senden once dr görür dimi amayerimsenibenbence hiiiickafaya takma ve bu guzel seyin tadini cikar.Saglicakla kucagina alman dilegiylea.s.

4. 5 Haziran 2009
  5. xkimyagerx

xkimyagerx Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    :) canım için rahat olsun bir problem yoktur. Benim kızımda hep sağ elini gözünün üstünde tutuyordu,doğduktan sonra da devam etti :) şu an 9 aylık hala uykuya dalarken sağ elini gözünün üstüne hafifçe kapatıyor,sanki ışıktan gözünü koruyormuş gibi :)

6. 6 Haziran 2009
  7. yego

yego Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sagolun canlarim iyi dilekeriniz icin allah hepimize bebislerimizi saglikli gene kucaklamayi nasip kismet etsin