yardım lütfen 3lü test sonuçlarım çıktı :((((((((

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve panikatak tarafından 28 Şubat 2008 başlatılmıştır.

28 Şubat 2008
    Konu Sahibi : panikatak
  1. panikatak

panikatak Guest

slm kızlar.ben 3lü sonucumu aldım
    tr.21 :1/146
    yaş riski :1/1031
    tr.18 :1/10000
    noral tüp defekt :risk yok

moralim çooooook bozuk arkadaşlar.sabahtan beri ağlıyorum. tri21 sonucum çok düşükmüş.hemen detaylı ultrason 2.düzey girmem gerekiyormuş.yarın ona gireceğim.kızlar dua edin nolur.temiz çıksın sonuçlar.ağlamaktan gözlerim şişti. üzülmemek elde değil...

2. 28 Şubat 2008
  3. streetpit

streetpit ''beatrix kido'' Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    üzülme arkadaşım moralini bozma ben bir tehlike göremedim hele bir yarın yaptır testlerini bak gör hiç bir şey çıkmayacak..

4. 28 Şubat 2008
  5. EU3

EU3 Guest

canım inşaallah temiz çıkar sonuçların... Dualar tüm hamişlerle Allah hepimizin yardımcısı olsun

6. 28 Şubat 2008
  7. xoxzlems

xoxzlems Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    üzülme canım. benim bir arkadaşımın 1/97 idi. Bebeği şuan çok sağlıklı. 97 kişiden 1'i riskli o kişi de o değilmiş. Sabırla beklemeye çalış. Eminim 146'da 1 kişi sen değilsindir. Yarın haber verirsen sevinirim.

8. 28 Şubat 2008
  9. panikatak

panikatak Guest

sağolun arkadaşlar.hepini z sağolun.

10. 28 Şubat 2008
  11. FERAYKANAL

FERAYKANAL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    üzülme arkadaşlarında dediği gibi o test sadece olasılık veriyo ben çok duydum test sonucu kötü çıkıpta amniyosentez de sağliklı bebeklerinin olduğunu öğrenen

12. 28 Şubat 2008
  13. SULKU

SULKU Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhabalar, Ben Yeni üye Oldum. Bilgilerinize Ihtiyacim Var. Ben 2 Yillik Evliyim Ve 2 Ay Korundum Sadece Bebiş Istiyoruz. Ama Olmuyor. Acibadem Bakirköy Hastanesine Gidiyorum, Bütün Tahlillerim Herşeyim çok Normal. Eşimde Sperm Testi Yaptirdi Oda Normal Hiçbir Engel Yok. şimdi Adetimin 5. Günü (yarin ) Gonaphone Adli Ilaç Verdi 5.gün Içmeye Başlayacağim 5 Gün Içip Sonra Doktora Gideceğim. Daha Sonra Iğne Verecekmiş. Bu şekilde Hamile Kalan Varmi. Bilmiyorum Kafam çok Karişik. Psikolojim çok Bozuk. Bu Siteye üye Olanlari Hep Okuyordum Simdi Bana Yardim Edin Teşekkürler.

14. 28 Şubat 2008
  15. myflowers

myflowers biroyana birbuyana salla Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    C Anim Moralini Bozma Insallah Bebuisinin Biseyi Yoktur Eminim Sagliklidir Kendini Negatif Yonde Sartlanduirma Olumlu Dusun Allaha Dua Et Bizimde Dualarimiz Seninle

16. 28 Şubat 2008
  17. kalachakra

kalachakra BERENİN ANNESİ HAVVA :)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim sakın moralini bozma.. Bol bol dua et bizimde dualrımız seninle. Benimde ikili taramam çok yüksek çıkmıştı bende 1 hafta boyunca hergün ağlamıştım. Ama ne oldu hem kendimi hem de bebeğimi üzdüğümle kaldım. benimde bi arkadaşımın üölü taraması 1/20 çıktı. ayrıntılı ultrosona girdiler olmadı amniyosentez yaptırdılar. ama çok şükürki herşey gayet yolunda. sende iyi düşün sakın kalbini bozma... moral biliyporsun ki bu dönemde çok önemli... dualarımız seninle

18. 28 Şubat 2008
  19. kalachakra

kalachakra BERENİN ANNESİ HAVVA :)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim sakın moralini bozma.. Bol bol dua et bizimde dualrımız seninle. Benimde ikili taramam çok yüksek çıkmıştı bende 1 hafta boyunca hergün ağlamıştım. Ama ne oldu hem kendimi hem de bebeğimi üzdüğümle kaldım. benimde bi arkadaşımın üölü taraması 1/20 çıktı. ayrıntılı ultrosona girdiler olmadı amniyosentez yaptırdılar. ama çok şükürki herşey gayet yolunda. sende iyi düşün sakın kalbini bozma... moral biliyporsun ki bu dönemde çok önemli... dualarımız seninle