yardım lütfen çok kötüyüm

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve ayxixxsxxixxgxxixm tarafından 10 Nisan 2008 başlatılmıştır.

10 Nisan 2008
    Konu Sahibi : ayxixxsxxixxgxxixm
  1. ayxixxsxxixxgxxixm

ayxixxsxxixxgxxixm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar yaa bu gün transferimin 10, günü cumartesi tahlile gitcektim ama benim dünden beri karnım midem ve yan boşluklarım böbrek tarafları acayip gerildi ve şiş hareket ettikçede ağrı oluyor gece hiç uyuyamadım sırt üstü yatıyorum kasılıyor yan dönüyorum batıyor ağrıyo nefes bile alamadım çok korktum yaa bebeği bile tutmuşmudur diye düşünemez oldum sabah dr aradım yarın gel bakalım dediler korkuyorum ya acaba yumurta toplamada iç organlarıma zarar mı verdiler diye çünkü narkozdan uyanınca çok ağrım olmuştu sizlerde böyle sorunlarla karşılaşan oldumu arkadaşlar lütfen yardımcı olun yarına kadar .bu arada 26 yumurta toplamışlar 3 tane yerleştirdiler

2. 10 Nisan 2008
  3. EU1

EU1 Guest

canım yumurta toplamadan sonra ağrın olması cok normal benimde cok olmustu ilkinde 20 tane yumurta cıktı cok ağrım oldu 2. sinde 12 tane cıktı biraz daha hafif gecti nekadar cok yumurta toplanırsa okadar cok ağrın oluyor senden daha da cok cıkmıs cok ağrın olması normal canım ama suan ki ağrını bilemiyorum benimde ağrılarım oldu transferden sonra ama adet sancısı gibi bide bel ağrım olmustu bukadar şiddetli olmadı yarın hemen doktora git bence canım. Allah şifa versin insallah ii sonuclar alırsına.s.

4. 10 Nisan 2008
  5. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    hamiş kalarak bütün o ağrıları unutursun işallah

6. 10 Nisan 2008
  7. ayxixxsxxixxgxxixm

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah arkadaşlar ama bu kadar gerginlik ve ağrıdan bebek bile tutunamaz herhalde iyice karamsarlığa düştüm ben yaaaa
    yarın bi gelse sonucu bi alsak hayırlısı ile ondan sonra ağrı filan takmam herhelde dua edin ne olur

8. 10 Nisan 2008
  9. EU1

EU1 Guest

İnsallah hayırlı haberler alırsın canım, yarın ii haberlerini bekliyorum buraya yazarsan sevinirim. Allah yardımcın olsun.

10. 10 Nisan 2008
  11. kuzuum

kuzuum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah bu ağrılar hamişliğin belirtileridir canım.
    yarın güzel haberlerini bekliyoruz.inşallah herşey güzel olur.

12. 10 Nisan 2008
  13. ddm

ddm yok başka yolu..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım inşallah sonucun pozitiftir.güzel haberlerle dönersin.

14. 11 Nisan 2008
  15. aktuel

aktuel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    selam

herşeyden önce umarım pozitif sonuçla dönersin.
    ve geçmiş olsun.İlk yumurta toplanmasında bende inanılmaz ağrılar olmuştu.27 tane yumurta toplandı.Sanırım yeterli su içmedin yada düzensiz su aldın tedavi boyunca ve toplanmadan sonrada aynısını yaptın .Bel ağrısı ,böbrek ağrısı .şişlik olmuştu bende hatta sanki göysümün içinde bir hançer var ve içeriye girdikçe nefes alamıyorum. nefes almak bile bir acı idi. Narkozdan uyundığımda hayatımda bu kadar büyük bir vücud ağrısı hissetme miştim.
    bunlar geçiyor ,fakat bu ağrılar bebek tutunup tununmadığını belirtisi değil , dinlenmen ve su içmen gerekiyor. arada yanma falanda olduysa bunu lütfen dr bildir.

16. 11 Nisan 2008
  17. ayxixxsxxixxgxxixm

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok sağ ol bilgilerin için doğru söylüyosun çok su içemedim normaldede çok sıvı tüketmem güne bir buçuk en fazla 2 içtim ve aynın dediklerini yaşıyorum belki birazda fazlasını gene doğru dürüst uyuyamadım ne tarafa yatcağımı şaşırdım kasılıp kaldım bakalım 9,30 da gidicem hastaneye bebekten zaten ümidim yok kendi sağlığım bozuldu şu an bu daha önemli çünkü 2 gündür neler çektim RABBİM kimseye yaşatmasın hayırlısı ile sağlıkla versin bebekleri inşallah

18. 11 Nisan 2008
  19. limony

limony Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    108
    canım kalbim ve dualarım seninle.Umarım ciddi birşey değildir...