Yardım Lütfen ( Fotoğraf Ekli)

Konusu 'Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları' forumundadır ve Sadako tarafından 31 Ekim 2009 başlatılmıştır.

31 Ekim 2009
    Konu Sahibi : Sadako
  1. Sadako

Sadako Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ................

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 3 Aralık 2013
  2. 1 Kasım 2009
  3. Akitra

Akitra kelebekk εїз Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    az önce forumda okudum yılan yagı sabunu iyi geliomus mis yapıomus :lepi:

4. 1 Kasım 2009
  5. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    zeytin yağı sabunu ve bepanthen krem(mavi olanı) çözüm olabilir. yada cilt dr. una görünün isterseniz.

6. 1 Kasım 2009
  7. dilarem

dilarem erdim,serdim :) Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Acaba kaşlarını biraz bıraksan ve uzadıktan sonra istediğin şekli belirleyerek epilasyonla aldırsan,lekeleri de lazerle yok ettirsen nasıl olur.
    Gerçi yüzde leke tedavisi için lazer kullanmaktan korkan biri olarak sana bunları söylemem ne derece doğru ama,belki sen daha cesursundur benden.Korkmasaydım şu anda yüzümdeki kılcal damarları tedavi ettirmiştim çoktanmafoldumben
    Geçmiş olsun,baktın hiç biri olmadı,mac'in profesyonel kapatıcısını kullan,kolay kolay çıkmıyorkaydirigubbakcemile5

8. 1 Kasım 2009
  9. meleyi

meleyi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Ayyyyy arkadaşım keşke benimde kaşlarım kalkık olsa benimkilerde düşük kaş .Ü zülme epilasyon yaptırır sın olur biter yerimsenibenya ben ne nasıl kaldıracam .Ameliyatlar kimbilir nekadar.:sm_confused:

10. 1 Kasım 2009
  11. Sadako

Sadako Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim, zeytin yağı sabunu vardı evde onunla yıkamaya başlıyorum yüzümü, bepanteninde kremini sürmüştüm nemsiz kalmasın diye, yarın mavisini almaya çıktığımda aktardan yağıda sorarım. bir-iki haftada düzelmezse doğru cildiyeye:KK43:
    bütün cımbızları attım bir kenara göresim yok hatta aynayı bile. sir de kullanmadım neden böyle oldu anlamadım ki. lazeri hiç düşünmemiştim geçiremezsem başka çare yok artık :KK43:
    Resmen dayak yemiş morarmış gibiyim yahu! tatilde yok bütün gün insanların içinde hem uzamasını bekle hem kapanmayan morluklar... MAC inşallah övüldüğü kadar iyi gelirsin bana da (vichy kullanıyordum ama cilt yağlı renk koyu,dayanmaz oldu)
    ya sabır..

Son düzenleme: 1 Kasım 2009
  12. 1 Kasım 2009
  13. Sadako

Sadako Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    meleyi ah sen bir görsen ta alnımın ortasında, gülünce şaşırınca Adile Naşitten farkım yoktu o kadar kötü durmasa dokunmazdım bile. yoksa hafif kalkık kaş daha hoş hava veriyor dediğin gibi.. ameliyatı para epilasyonu para böyle beklemek ayrı dert. bak yine ağlama geldi sinirimden :KK43:((

14. 1 Kasım 2009
  15. Slinn

Slinn Zamanla Degil Zamaninda!! Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    Canim resimde cok net birsey belli degil keske daha net cekseydin ve gozunu daha ince kapatsaydin sana daha olumlu yardimci olabilirdik ben bu resimden cokda anormal birsey gormedim cunku herkez kasik kasi olsun diye ameliyat yaptiriyor nerdeyse senin o kadar anormal bir kas kalkikligi oldugunu dusunmuyorum ama sana oyle geldiyse bir ince kas yaptirmaktan cekin derim ve su gercek marka satilan magzalardan birine git ve sorununu soyle kasiyin ustundeki lekeleri goster eminim sana uygun kaliteli bir krem vereceklerdir .. insallah bir an once SIKINTINDAN kurtulursun ...

16. 1 Kasım 2009
  17. Sadako

Sadako Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Slinn, çok kalın değildi sadece normal çizgisinin altından almaya başlamıştım. ilk şeklini gittiğim güzellik salonunda verdiler ben her zamanki gibi çıktıkça devam ettim, yalnız nasıl olduysa ne sir kullandım ne normalden farklı birşey yaptım ama kaşımın üstünden yukarı doğru kıl kökleri belirginleşmeye sonrada batıklar oluşturmaya başladı o minik sivilce gibi lekeler batıkların:KK43: fotoğrafta pek belli olmasada iki kaşımın üstüde siyah-mor arası yaygın bir lekeyle kaplı üstündede minik minik batık kökler.

savaştan çıkmış gibiler, zaten geç uzarlar şimdi bu sorunda çıktı bakamaz oldum aynaya aklıma geldikçe ağlayıp susuyorum ne zor şeymiş bu böyle. hani bi'şey denesem sebebi olsa tamam derim birden bire nasıl türedi bu kökler anlamadım gitti!

18. 4 Kasım 2009
  19. pln=)

pln=) Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bırk kalkık olsun şekli ne güzel kşke benimde öyle olsa