yardım lütfen kızlar

Konusu 'Tuvalet Alışkanlığı ve Eğitimi' forumundadır ve tugbanaz tarafından 18 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

18 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : tugbanaz
  1. tugbanaz

tugbanaz Guest

mehaba benim kızım 27 aylık 2 hafta önce bezi bırakmak istedik ama kızımmı götürünce yapıyor çişini götürmezsem söylemiyor daha bilmiyor çişini sonra bıraktım beze dödük ama şimdi 2 gündür alıştırmaya başladım gene aynı neden avaba yeterince büyümedi mi acaba erken mi oluyor onun için aranızda böyle çocukları olanlar yardımlarınızı bekliyorum lütfen

2. 19 Ağustos 2009
  3. DepresifPolyanna

DepresifPolyanna instagram:Camgoz_tasarim Pro Üye

Beğenildi:
    6.545
    Ödül Puanları:
    238
    Siz şu an kontrollü eğitim veriyorsunuz, daha yeni alıştırıyorsunuz bu çok normal, siz götürdüğünüzde tuvaleti geldiğinde size söyleyebileceğini hatırlatın bir gün kendi söyleyecektir, o zaman bağımsız eğitime geçeceksiniz, ben söylemese de yeter ki götürdüğümde yapsın ona bile razıyım, bir de beze geri dönüş yapmayın hemen, 1-2 hafta deneyin bezsiz bir şekilde ama ben sizin yerinizde olsam söylemese bile sürekli götürür bez bağlamazdım çünkü maşallah reddetmiyor yapıyor bez bağlarsanız geri dönüş yaşayabilirsiniz, erken değil bence 27 aylık olmuş tam zamanı yaşı ilerleyince inatlaşıyorlar keşke benimki de 27 aylıkken hazır olsaydı o zaman başlasaydım

4. 20 Ağustos 2009
  5. tugbanaz

tugbanaz Guest

valla bilemiyorum bendede hiç sabır yok ama bırakmıcam hele kakasını hiç sölemiyor onu direk kiloda yapıyor ne yapacam bilmiyorum allah sabır versin herkese siz ne zaman başladınız tuvalet eğitimine

6. 21 Ağustos 2009
  7. DepresifPolyanna

DepresifPolyanna instagram:Camgoz_tasarim Pro Üye

Beğenildi:
    6.545
    Ödül Puanları:
    238
    Biz bu yaz boyu uğraştık hep ara vermek zorunda kalıyoruz tutmaktan kabız oluyor o yüzden dedim götürdüğümde yapsa bile yeter bana söylemesi sonraya daha bir kere bile wc ye yapmadı düşünün halimi