yardım lütfen!!

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve Aspirin tarafından 23 Ekim 2007 başlatılmıştır.

23 Ekim 2007
    Konu Sahibi : Aspirin
  1. Aspirin

Aspirin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Etim 5 gün önce doğum yaptı.çocuğu emzirirken çin işkencesi görüyor sanki,göğüs uçları nerdeyse yara denecek hale geldi.bu konuda bilginiz varsa arkadaşlar paylaşın lütfen.

2. 23 Ekim 2007
  3. marul

marul HAYALLERİM,EYLÜL VE BEN:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    lansinoh krem , yıkamdan da emzirebilir , iş büyürse doktora gitmeniz gerekir , sütle de ucunu ıslatsın , ben de çok çektim , ne acı ama gözümden yaş çıkmıştı , geçmiş olsun ...

4. 23 Ekim 2007
  5. *mavili*

*mavili* ...:::Ruzişim:::... Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    silikon uçlar var aventin arkadaşlar ondan kullandılar emzirmek için.işe yarıyormuş birde emzirdikten sonra yaranın iyileşmesi için göğüs kalkanı varmış..iyileşme sürecini hızlandırıyormuş...geçmiş olsun canım...

6. 23 Ekim 2007
  7. deniz...

deniz... Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    ben halen çektim hepsini kullandım krem göğüs kalkanı göğüs uçlarını kızım almadı halen sağ göğsümün ucunda bi parça yok cildiyeye gittim tam 5 krem karıştırıp sürüyorum bide ayrı bi krem daha kullanıyorum çok zor allah yardım etsin

8. 23 Ekim 2007
  9. Aspirin

Aspirin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    teşekkür ederim kızlar ilginiz içinŞenizŞeniz

10. 23 Ekim 2007
  11. xoxzxuxm

xoxzxuxm three 'M' in my life:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Doktorum saf zeytinyağı sür ve memeyi anne sütüyle temizle demişti. Birkaç gün sonra yaram iyileşmişti benim.

12. 26 Ekim 2007
  13. umaysu

umaysu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım ben çok çektim gögüs yarasından dr bile gittim verdiği kremler pek işede yaramadı bir arkadaşım her emzirmeden sonra sütümle silmemi söyledi çok faydasını gördüm.en güzel ilaç anne sütü denemesini tavsiye ederim.a.s.

14. 27 Ekim 2007
  15. Nehir

Nehir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çok geçmiş olsun..uçların yara olması sanırım kişiden kişiye değişiyor..çoğu anneler iyleştiğini söylüyor..ama ben o kadar şanslı olanlardan değilim malesef..kızımı emzirmeyi o kadar çok istedimki...olmadı.sadece 10 gün emzirerek 10 günde sağarak verdim sütümü..krem,iğne ,gögüs ucu hiçbiri fayda etmedi..korkunç bir acı..öyleki kollarım,omuzlarım boynum bile 24 saat sızlardı..ruh sağlığım bozulmak üzereyken artık vazgeçtim..gecikmeden mutlaka doktora gidip pomat krem almalısınız..yaralar iyice açılıyor çünkü..inşallah bu sorunu atlatanlardan olursunuz..

16. 27 Ekim 2007
  17. ıcecream

ıcecream Guest

geçmiş olsun canım çok zor bilirim ben ggarmastan isimli bitkisel bir ilaç kullanmıştım doktorun önerisi ile işe yaramıştı.

18. 28 Ekim 2007
  19. t_gms

t_gms Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşım bende doğumdan sonra aynı acıyı çektim.sana bir tane krem adı söylüyorum.ben onu kullandıktan 6 gün sonra çok rahatladım.avent meme ucu çatlakları için krem.bi deneyin lütfen