Yardım lütfen

Konusu 'İş ve Kariyer' forumundadır ve heath_19 tarafından 31 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

31 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : heath_19
  1. heath_19

heath_19 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar sızlere bırsey sormak ıstıyorum emınım bu konuda fıkrı olan vardır aranızda
    ben aslında bılgısayar prpgramcısıyım ama meslegımı hıc sevmıroum sevmedıgım ıcınde yapmıyorum. zaten yasadıgım sehırde benım meslegıme iş imkanı yok.
    neyse işe gırmek ıstıyorum ve onumde ıkı secenek var.
    1 halk bankası
    2 turk telekom
    (hangı pozısyon olur onu bılmyıorum)
    neyse soruma gelım
    maas, calısma sartları, işe giriş cıkıs saatlerı vs butun bunları goz onunde bulundurursak eger hangısı daha avantajlı olur??
    özellıkle her ıkısınde oratala maasları ne olur?
    az once bankacılık ıle ılgılı bı konuyu okudum 600 cıvarı maas dıyorlar gercekten bu kadar az olmasına sasırdım.
    neyse yorumlarınızı sabırsızlıkla beklıyorum zemuszemus

2. 8 Ağustos 2009
  3. ezzoo

ezzoo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm benm pek bilgim yok ama senn yerinde olsam bankayı tercih edrdim..kendini yükseltmen açısından..600 le başlayabilrsin ama yükseldikçe artar. die düşünüyorum..ama daa yorum olur umarım da,,iice aklında bicimlenir meslekler..başarılar

4. 8 Ağustos 2009
  5. heath_19

heath_19 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    yorumun ıcın tesekkur edeırm canım
    ama benım kendımı yukseltme ıstegım yok. yanı ılerısı ne gosterır bılmıyorum ama evlendıkten sonra calısmayı pek dusunmuyorum off bılmıyorum bakalım ne olacak

6. 8 Ağustos 2009
  7. ezzoo

ezzoo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aslına bakarsan benm bi arkadaşımın annesi bankacıydı..babası tır şöförüydü..durumları çok iidi..belki de ordandır bankacılığa özenir we güwenirim kaydirigubbakcemile3 hayırlısı cnm ya..