yardım lütfen

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve EU1 tarafından 12 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

12 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

iyigeceler;
    ben kuzenimin bana acıldığı bir konu hakkında yardım istiyorum.24 yasında sevgilisi ile cinsel birliktelik yasamışlar.olmusmu olmamıs mı ben de anlamadım gerci.sevgilisinin penisinde sertleşme ve dikleşme olmamış uzerinde surtunmuş.sanırım bir hastalık bu.bu olay olduktan birkaç saat sonra ise baslayıp 1 hafta devaö eden kahverenkli akıntısı olmuş.hastalık kapma ihtimalı varmıdır?birleşme sanırım cocugun dsertleşmesı olmadıı için yasanmamış ama anlayamadım.bir de evlilik dusunuyorlardı cocuk kuzenıme benım cocugum olmayacak falan demiş.bu bir hastalık mı bilgisi olan var mı...:eek:klava::eek:klava:

2. 12 Ağustos 2009
  3. Osso

Osso sıfırdan başlamak Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canim kuzeninin durumuna cok uzuldum umarim halledilebilecek bir sorundur, merak ettim ben de bu durumu, bilgisi olanlar lutfen paylassin bizlerle..

4. 12 Ağustos 2009
  5. EU1

EU1 Guest

gercekten bende zor durumdayım 3 gundur bole bi soru nasıl sorulur kıvrandım durdum inanınki...en sonunda dayanamadım sordum...doktora gitmesini istiyorum psikolojisi cok bozuk bunu da istemiyor...ne olur bilemiyorum

6. 12 Ağustos 2009
  7. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    psikolojisinin düzelmesi için içinin rahatlaması, bunun için de doktora gitmesi lazım canım.

8. 12 Ağustos 2009
  9. SadeceMeyra

SadeceMeyra heyecanlı ve acemi :) Üye

Beğenildi:
    38
    Ödül Puanları:
    153
    iktidarsizligi varsa, cocugu olmayacagini düsünmüs olabilir. dr a gitmis mi yani, elinde tahlili belgesi kaydi kuydu var mi? kesin mi?

iktidarsizligin cözümü var diye biliyorum ama, yinede bi dr a sormali

10. 12 Ağustos 2009
  11. elif_ba

elif_ba kocam &oğlum&kızım=aileyiz Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    tatlım erkek arkadaşı neden çocuğunun olamayacağını söylemiş mi

12. 12 Ağustos 2009
  13. Osso

Osso sıfırdan başlamak Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canim sorun senin erkek arkadasinda mi , kuzeninin mi?:uhm:

14. 12 Ağustos 2009
  15. EU1

EU1 Guest

çocuk birgun aglayarak anlatmış agrısından duramadığı için doktora gitmiş doktor spermlerinin öldüğünü sağlıklı sperminin kalmadığını boşalması gerektiğini söylemiş,tahlil falan sonunda da spermlerinin hepsi ölüymüş.kuzenım ana okulu öğretmeni ve cocukları cok seviyor ben senın hayallerini yıkamam falan demiş ağlamış doktora gitmiş yani...acaba kuzenımde herhangi bir sey varmıdır şimdi o kahverengi akıntı benı endişelendiriyor

16. 12 Ağustos 2009
  17. EU1

EU1 Guest

kuzenım bana anlattı durumu ben pek bilgili değilim cinsel konularda ancak nette araştırarak bişeyler bulabıldım,acaba o kahvverengi akıntı kuzenıme bir hastalık falan bulaşmış oldununu mu gosteriyor?hastaneye götürmek için nası ıkna edebileceimi de bilemiyorum...cok tuhaf bı durum bu benım için...

18. 12 Ağustos 2009
  19. EU1

EU1 Guest

buarada cocugun kalbinde stent takılıymış,iktidarsızlık ilaçları yasakmış