yardım lütfen

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve sevinccc tarafından 5 Kasım 2009 başlatılmıştır.

5 Kasım 2009
    Konu Sahibi : sevinccc
  1. sevinccc

sevinccc Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    3 yıllık bi ilişkim var ha bugün ha yarın istemeye gelicekler die 3 yıl geçti hala daha bekliyorum gelen giden yok. sevgilimin görev yaptığı şehirde oturuyorum.ailesi başka bir şehirde.tahmin ediyorumki beni istemiyolar erkek arkadaşım defalarca konuştu ama hep bahaneler türetip gelmediler.artık beklemekten çok yoruldum.bu durum gururuma dokunuyo.erkek arkadaşım ailesini benim için silebileceği yani kendi çabamızla evlenmemizi söylüyo ama ben öyle bi evlilik istemiyorum.sizce ne yapmalıyım kendimiz evlensek yarın öbür gün ailesiyle sorun olur mu?

2. 5 Kasım 2009
  3. gulibik

gulibik !!! Çapulcu !!! Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    seni neden istemiyorlar peki tanıştın mı ailesiyle ?

4. 5 Kasım 2009
  5. nelit

nelit Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    erkek arkadaşınla konuşmadınmı neden böyle yapıyolar istemiyolarsa neden ??
    kendiniz evlenseniz ilerde bence sorun yaşayabilirsiniz şimdiden bile yaşıyosun eğer gerçekten ciddiyseniz erkek arkadasın ailesini ikna etmenin bi yolunu bulmalı

6. 5 Kasım 2009
  7. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    senı neden ıstemıyor olabılırler?

ve büyük ıhtımalle sorun olur :KK43: ama yıne başka bır şehırde yaşayacaksanız eşınle, aılesını zaten bayramdan bayrama tatılden tatıle görürsünüz, o kadar büyük problem olmaz dıye düşündüm. ama evlı değilim böyle aıle ışlerını pek bılmem :) sadece düşündüğümü söylüyorum....

8. 5 Kasım 2009
  9. sizin için ailesine sırt dönebileceğini söylemiş. siz daha ne istiyosunuz ki? zorla sizi sevdiremez ya ailesine? bence alın ilişkinize sahip çıkın. yapabileceği en büyük şeyi yapıyor zaten adam..

10. 5 Kasım 2009
  11. sevinccc

sevinccc Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    ailesini hiç tanımıyorum telefonda dahi hiç konuşmadım anca fotoğraflar tanıyorum neden istemediklerini de bilmiyorum tahmini kendi memleketlerinden biri olsun istiyorlar.evet bayramdan bayrama görüşücez ama beni istemeyen birine ben nasıl saygı göstericem

12. 5 Kasım 2009
  13. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    yazından anladıgım kadarıyla daha aılesıyle tanısmassın bıle senı hangı sebeple ıstemıyorlar merak ettım..
    dıger soruna gelınce,dove un da dedıgı gıbı dusunuyorum..nasılsa ayrı sehırlerdesınız ogullarını gormeye bıle gelmıyorlar anladıgım kadarıyla..onlardan ızınsız evlensenız bıle ayrı sehırlerde yasamanın avantajından faydalanabılırsın..
    ama yıne dove un dedıgı gıbı bende evlı degılım :) o yuzden ne kadar dogrudur bu dusuncem bılemem

14. 5 Kasım 2009
  15. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    e acık dısını sıkıcan sayılı gun cabuk gecer :)

16. 5 Kasım 2009
  17. ilarzu

ilarzu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    ailelerin anlaşmasına yada benim onun ailesiye aramın iyi olmasına yada tam tersi onun benim ailemle arasının iyi olmasını çok takardım önceleri

şimdi ise sadece kendimiz iyi olalım gerisi boş diyorum...

hiç öneml ideğil bence bunlar

18. 5 Kasım 2009
  19. DERin83

DERin83 RUZGARİN ANNESİ:-) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bazı insanlar o yöreden kız istemem falan diyorlar öyle bir durummu var? bence ilerde sorun olur