Yardım Lütfen

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve evla tarafından 26 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    26 Şubat 2010
    Konu Sahibi : evla
  1. evla

evla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar oğlum 20 gün öncesine kadar çok sakin,gece uykuları düzenli bir bebekti ama son 20 gündür kucağımda yemek yapıyoruz,kucağımda ev süpürüp siliyoruz ve ben artık dayanamıyorum bu duruma,yatırdığım zaman bağırarak ağlamaya başlıyor.Ben en başından beri erkek çocuğu yürütece koyma taraftarı değildim ama 6 ayından sonra koysammı diye düşünüyorum,siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?Başka bir öneriniz varmı?
    akannehir

Son düzenleme: 26 Şubat 2010
  2. 26 Şubat 2010
  3. epokhe

epokhe Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Allah kolaylık versin ben de aynı şeyleri yaşadım hala daha yaşıyorum bi buçuk yaşına yaklaştı. yürüteçe biz de koyduk sürekli ağladığı için biraz nefes aliym demiştim 6 ay bence erken diil 5 aylıkken de koyan var sen bilirsin. benim oğlum yürüteçide istemedi 5 dak durmuyodu. inşallah senin işine yarar. ben sadece parka çıkardığımda susuyodu hala değişen bişey yok dışarda gezinirken duruyo geri kalan zaman da yaşadıklarını aynen yaşıyorum.bi de yakınında oynatıcak abla abi varsa çocuklar bayılıyolar

4. 26 Şubat 2010
  5. evla

evla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

O kadar yalnızımki anlatamam ailem herkes istanbulda ben eşimin görevi nedeniyle tokattayım ve bana yardım edebilecek kimse yok,dışarı çıkıyoruz o zamanda sürekli hareket halinde olmamızı istio,eğer markete falan uğrayıp sabit durursak başlıyo ağlamaya.Çıldırmak üzereyim.oysa 20 gün önce kendi kendisine uyuyan,gayet sakin oyun oynayıp etrafa gülücükler saçan bir bebekti.

6. 26 Şubat 2010
  7. dlek

dlek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bizde aynı durumdayız yaklaşık bir aydır...sürekli ağlıyoruz...:çok üzgünüm:

8. 26 Şubat 2010
  9. eliff1980

eliff1980 Kuzular birdi iki oldu Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim oğlum da aynen öyle hatta ben bu konuda başlık da açmıştım uyanık olduğu her an kucakta gezmek istiyor. zor uyuyor,: gece bazen uyanınca tekrar uyumayıveriyor
    benim ilk çocuğumda öyleydi emekleyince biraz rahatlamıştım bunda da emekleyince düzelir diye umuyorum
    yani ben kabullenmişlik modundayım

10. 26 Şubat 2010
  11. SEYMA

SEYMA Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nazar değmiştir bi okutun...

12. 26 Şubat 2010
  13. saime77

saime77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım seymanın dediği gibi anlattıkların nazar gibi...hem okuyun hem okutun...

14. 27 Şubat 2010
  15. Amazon

Amazon Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    108
    Ödül Puanları:
    163
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.