yardım lütfen!!

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve dayna tarafından 5 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

5 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : dayna
  1. dayna

dayna şükürAllah'a bebişim gldi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar size bişey sormak istiyorum 1 ağustosda adet olmam gerekiyordu daha olmadı hergün ısımı ölçmedim ama bikaç gündürsabah 8 de ölüyorum 36.4 çıkıyor ama hamile kişilerin çoğunda bu ısı 36.7-8 filan oluyor gebelik olmadığı takdirde ise ısı 36.3 ün altında oluyormuş acaba bende gebelik varmıdır düşük ısıyla hamile kalınabilirmi ve bende bazı belirtilerde var midem bulanıyor çıkarıyorum bide uykum çok geliyor...başka hiçbişey yok ...

2. 5 Ağustos 2010
  3. pamukprensesim_

pamukprensesim_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    canım uyku hali varsa belkıde dıyebılırım cunkı bende 1 2 haftalık hamıleyken kafamı kaldırmaıyordum o yıne hamıleymısım :)

4. 5 Ağustos 2010
  5. dayna

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    gün içinde çok uykum geliyor normalde uyumayan ben dayanamıyorum ve uyuyorum ...inşlh hamileyimdir peki ısı hakkında bir bilgin varmı...?

6. 5 Ağustos 2010
  7. glnk

glnk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    günün geçmiş bi idrar testi yapmadın mı?bu kadar stres yapıyosan kan testi yaptır hemen öğren.inşallah hamilesindir.

8. 5 Ağustos 2010
  9. dayna

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canımm daha hiç bişe yaptırmadım aslında stres filanda yapmıyorum..bende çikolata kisti vardı ve adet düzensizliği vardı refleksolojiyle tedavi oldum adetlerim düzene girdi kistler içinde ekim gibi kontrole gidicem..adetlerim düzene girdiği için bu ay böyle geçikince ister istemez acaba diyorum hayırlısı inşlh...