yardım lütfen

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve camomile83 tarafından 21 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

21 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : camomile83
  1. camomile83

camomile83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar konuyu nereye acıcagımı bılemedım. :KK43:
    esım sureklı prezervatıf aracılıgıyla korunuyor. ılıskı sırasında bosalma söz konusu olmadı yanı hep korundugu ıcın bı durum gerceklesmedı. yalnız şöyle bı durum varki; yaklasık 2 gun önce ılıskıye gırdık esım yıne korundu. yalnız aradan belırlı bı sure gectıkten sonra korunmadan ılıskıye gırdık :KK43: ama bosalma olmadı yanı cok kısa bı sure ıcın ılıskı oldu.
    bı kac sıtede okudugum kadarıyla zevk suyu denılen akıntıda(erkekten gelen) ıcınde sperm tasıdııgı soylenıyor. Hamıle kalma ıhtımalı varmıdır. BIlen varsa yardım etsın arkadaslar. :KK43:

2. 21 Ağustos 2010
  3. esmakoker8585

esmakoker8585 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşım bu işler belli olmaz zevk suyundan hamile kalmak binde bir çok nadir görülüyor. bizde korunurken kondom falan pek kullanmıyorduk eşim boşalacağı sırada kendini çekip öle boşalıyordu. bu zamana kadar da bir şey olmadı hep bu şekilde ilişkiye girdik. yani sizde normal ilişkiye girip eşin dışarı falan boşaldıysa birşey olmaz bizde olmadı yani bebiş istemiyorsun sanırım

4. 21 Ağustos 2010
  5. deryapo

deryapo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    çok düşük bi ihtimal bibde bir

6. 23 Ağustos 2010
  7. ReceL