Yardim Pkos Hastalari Için Hormon Testi

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve mervess tarafından 13 Şubat 2008 başlatılmıştır.

13 Şubat 2008
    Konu Sahibi : mervess
  1. mervess

mervess Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba Arkadaşlar 1.5 yıllık evliyim ve Pkos hastası olduğumu öğrendim (vajinal muayene ile) adet söktürücü verdi (fortucal)işe yaradı ve hormon testi yaptırdım ama henüz sonuçlarım çıkmadı. Eğer pkos hastası iseniz hormon testlerindeki değerlerinizi yazarsanız sevinirim. Yardım mir_bebek:.Çok korkuyorum ya bebeğim olmazsa diye :KK43: Şimdiden teşekkürler hepinize.

2. 13 Şubat 2008
  3. liligum

liligum liligum Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    76
    slm mervess bende pkoluyum yenı oğrendım hormon değerlerı yuksek oluyo ama benımkıler ılaçlar duzeldi cok şukur ama senden hangı hormon tahlıllerını ıstedı

4. 15 Şubat 2008
  5. mervess

mervess Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Liligum çok Teşekkürler Desteğin Için. Benden Istediği Testler Tsh,ft4,prl,fsh,e2,lh,hemogram,aliş,rubella Rg6,hbs Ag.......bende Anlamadim Bana Bu Konuda Yardim Ederseniz Sevinirim.9 Gun Sonra çikicakmiş Sonuçlar Bakalim Hayirlisi Neyse O Olsun Diyorum Ama. Sonuçlarin Varsa Bana Yazarmisiniz çok Tşkler....

6. 15 Şubat 2008
  7. Kizil Deniz

Kizil Deniz Acil tıp teknisyeni :)Yiğit anası Üye

Beğenildi:
    119
    Ödül Puanları:
    153
    canım bende pko luyum ama benım hormon tahlıllerım hepsı normaldı hatta hepsı benım sadece vajınal muayenede görüldü baska hiç belırtısı yoktu ama genede 2,5 yıldır bebek sahıbı olamıyorum :KK43:(((

8. 15 Şubat 2008
  9. mervess

mervess Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    offf derram gerçekten mi yani hormon testi normal çıksa bile yinede hamiş kalamazmıyız:KK43: benimde vajinal muayenede çıktı 2.5 ay adet görmedim sonra fortucal verdi adet gördüm ama bilmiyorum korkuyor insan:) Allah sana en kısa zamanda bebek verir inşallah...Ne zaman öğrendin pko lu olduğunu...

10. 15 Şubat 2008
  11. mervess

mervess Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :KK46:kızlar bu pkos hastalığı hakkında çok cahilim. Gördüm ki pkos lu o kadar çok kişi var ki...Bu konuda bana desteklerinizi bekliyorum...Hayatta herşey olabilir herşey yaşanabilir ama bebişsiz bir evlilik düşünemiyorum...

12. 15 Şubat 2008
  13. Kizil Deniz

Beğenildi:
    119
    Ödül Puanları:
    153
    canım bana doktorum zayıfla demişti en ıyı cözüm yolu kılo vermekmiş tuhaf olan ben de yumurtlama ve adet düzensizligi problemı yok ama yınede hamiş kalamıyorum ilk duydugumda cok korkmuştumm ama şimdi iyiyim 2.tedavıme baslıycam

14. 15 Şubat 2008
  15. Kizil Deniz

Beğenildi:
    119
    Ödül Puanları:
    153
    ama sana şunuda söyliyim görümcemde hormon bozuklugu pkos vardı ama o hamiş kaldı bence cok takma kafana canım nasip işi

16. 15 Şubat 2008
  17. mervess

mervess Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşekkürler cnm desteğin içinn...Yani kısmet tabi deee yani korkuyorumm herkes gibi:KK43:
    allah sanada nasip etsin inşallahhh...Ne zamandır tedavidesin nekadar zamandır olmuyor bebiş?

18. 15 Şubat 2008
  19. Kizil Deniz

Beğenildi:
    119
    Ödül Puanları:
    153
    canım ben 4 ay tedavı gördüm bırakmıştım şimdi ise yenıden baslıycam toplam 2,5 yıldır olmuyor ümidini yitirme ve sakın şimdiden kafanı ona yorma stres cok etkılı canım allah razı olsun senden bitanem