yardım...sarıdan siyaha dönmek istiyorum..

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve EU1 tarafından 2 Haziran 2008 başlatılmıştır.

2 Haziran 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

ben saçlarımı sarı röfle yaptırdıktan 2 ay sonra üstüne yine sarı bir renkte(çok açık değil) boya yaptırdım.ben normalde kumralım ve eski halimi çok özledim.siyaha yada tekrar kumrala nasıl dönebilirim.hemen dönebilir miyim.yardım istiyorum sizden ?:..

2. 2 Haziran 2008
  3. _çiğdem_

_çiğdem_ Guest

tabiki dönersin hemde hemen tutar sacın acık renk olduğu için hem biraz dinlenircanım iyi olur acık renk mafedior saçısengözlerimebaksanab

4. 3 Haziran 2008
  5. EU1

EU1 Guest

sağol çiğdem ben boyatınca röflelerin açığa çıkmasını istemiyorum.kuoförüm öle dedi.şimdi sen böle diyince kafam karıştı cevapladığın için teşekkür ederim
    tek renk olmasını istiyorum röfle bana göre değil

6. 12 Haziran 2008
  7. _çiğdem_

_çiğdem_ Guest

walla kuaförün ne dedi bilmiorum ama doğru acılabilir renk ama bikac boyamadan sonra oturur.hıı bişe daha lütfen siyah yapma cünkü dönmesi cok zoracık renk yapmak istersen sonra cok pişman olursun canıma.s

8. 12 Haziran 2008
  9. gxuxlay_gxuxlay

gxuxlay_gxuxlay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benimde öleydi platin sarı olmuştu artık saçım loreal in koyu kahvesine boyamıştım çok ta güsel tutmuştu yaw onu denesene ama dip boyamda gelmişti benim yani bi kaç ay olmuştu yani senin ne durumda?

10. 12 Haziran 2008
  11. -xixxsxxixk-

-xixxsxxixk- Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aman siyah boyamada koyu kahveye boya bence.. siyahtan kurtulcam diye sebege döndüm..:) kahvede siyah gibi duruyo hem..

12. 12 Haziran 2008
  13. gxuxlay_gxuxlay

gxuxlay_gxuxlay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet doğru dio arkadas hem bende test ettim onaylıorum hakkaten öle oluo yerimseniben

14. 12 Haziran 2008
  15. mhrmhclk

mhrmhclk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm açık kahveye boyarsan ikinci boyamada renk oturur ve kumral istiyorsan böyle yap kumral istiyorsan en koyu olarak açık kahve 5.0 a boyaman lazım ama daha koyu koyu kahve istiyorsan ya 4.0 ya da en koyu 3.0 a boya ama bunlar da siyah gibi bir görüntü veriyor ama röfleyi tam kapatır bence kumral ise istediğin hem de doğal durması için 5.0 diyorum önce biraz akabilir ama ikinci boyamada çok daha naturel bir renk olur hem de gene kumrala en yakın olur kumrala boyarsan 6.0 ı bilemem ama 7.0 da renk akar ama çoğu kişinin ulaşmak istediği orta bir renk olur ama kapatma özelliği çok olmaz o yuzden sen saçını hangi tonlarda istiyorsun bir foto koy ona göre boya konusunda yardımcı olabiliriz

16. 12 Haziran 2008
  17. EU1

EU1 Guest

çok teşekkürler arkadaşlar şuan da foto koyamıyorum ama birisini örenek verim.belki bilirsiniz flash tvde ki desti izdivaç sunucusu Fatma GÜL.şu an da da yayını devam ediyor.onun saçına bitiyorum.öyle bir renk istiyorum.yardımlarınızı bekliyorum..

18. 12 Haziran 2008
  19. EU1

EU1 Guest

canım ben daha yeni röflenin üstüne boya attırdım sayılır.uclarından çok az çıktı.röflemde bir parmak kadar aşağı indi.valla o kadar özledim ki kumral olamyı sarı bana göre değilmiş..