yardım

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve GXUXLCEZA tarafından 15 Ekim 2008 başlatılmıştır.

15 Ekim 2008
    Konu Sahibi : GXUXLCEZA
  1. GXUXLCEZA

GXUXLCEZA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    :1no2:canlarım benim günüm geçti ve biraz önce test yaptım sonuç negatif günüm geçeli tan 9 gün oldu ama genede emin degilim acaba test dogrumu dur bilmiyorum.testin adını ilk kez duydum eşim aldı ve ilk kez kullandım adı vondfo sizce durum ne olabilir haftaya kadar adet olmazsam dra gidicem.off neden sürekli hüsran oluyo anlamadım çokta hevesliydim bu ay olduguna inanıyodum hamileyim gibi geliyodu ilk defa böle oldu çok hissetmiştim off offsenağlamasenağlama akıntımda çok gögüslerim çok siştive acıyolar.midemde çok kötü sanki kalkıp kalkıp yatışıyo.iştahım kapandı yemek yiyemiyorum.

2. 15 Ekim 2008
  3. denizinsesi

denizinsesi Guest

canım güünün geçeli epey olmuş hamilelik belrtileride var diyosun teste bozukluk olabilir bence yarın başka bir test dene yada kan tahlili yaptır inşallah hamilesindir içini ferah tut:CüvCüv:

4. 16 Ekim 2008
  5. GXUXLCEZA

GXUXLCEZA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    kıslar sevinsemmi bilmiyorum testi yapıp yatmıştım tek çizgiyi görünce ama sabah kalktıgımda silikte olsa ilk bakıldıgında bir çizgi daha gözüküyoyani çift çizgi var hemde ışık oyunuyla degil ilk bakıldıgında görülüyo bikaç gün daha bekleyip tekrar test yapıcam ama bu defa dra gidicem.inş hamileyimdir off şimdi dahada heyecanlandım.öleki ışıkta dgil gölgedede belli oluyo çizgi allahım inş yaw yine çift çizgi hüsranı olmaz.laelaelaelaelae:Saruboceq::Saruboceq::uhm:

6. 16 Ekim 2008
  7. fakelove

fakelove Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım inşşşşşşşşşşşşşşş hamişsindir belirtilerin de varrrrr
    bu ay tutmuştur inş habersiz koyma beni merakederim bennnnnn

8. 16 Ekim 2008
  9. GXUXLCEZA

GXUXLCEZA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    inş canım ama umudum zayıf yani çok geç gördüm sabah gördüm çift çizgiyi gerçekmi degilmi bi türlü işin içinden çıkamıyorum

10. 16 Ekim 2008
  11. PRINCESS-in-LOVE

PRINCESS-in-LOVE 2. kez annelik heyecanı Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    canım 9 gün geçmiş zaten daha fazla beklemenin bir mantığı yok
    silikte olsa ikinci cızgıda çıkmış zaten bence hemen bir kan testi yaptır yada dr. git
    bikaç gün daha bekleyip strese gireyeceğine hemen bir netlik kazanırsın daha iyi olmazmı
    9 gün az buz bir zaman değil yani 1-2 gün olsa bekle derim ama çok uzun olmuş bence hemen yaptır

12. 16 Ekim 2008
  13. GXUXLCEZA

GXUXLCEZA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    benim normal adetim genelde 35 günde 1 oluyorum oyüzden tam olarak 9 gün diyemem eger 35 günden hesaplarsam 5 gün oldu geçeli ilaç kullandım daha önce klomen yani bu da benim adetlerimi iice sapıttırdı bırakalı 3 ay oldu ama hala adetlerim geç geliyo en son klomenle 50 günde olmuştum milletin erken gelir benimj ki gecikiyodu.neyse beklicem bikaçgün daha pazartesi giderim dr a.

14. 16 Ekim 2008
  15. fakelove

fakelove Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    bekle canım senin yine üzülmeni istemem pazartesi git ve inş mutlulukla dönersin evine
    istersen yarın yada cumartesi günü testi tekrarla canım o zaman daha çok belli olur
    daha önce hiç çift çizgi çıkmışmıydı

16. 16 Ekim 2008
  17. GXUXLCEZA

GXUXLCEZA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    nasıl daha önce yani bu adet dönemimdemi çok daha öncemi

18. 16 Ekim 2008
  19. demircool

demircool kişisel rütbeymiş hıh Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    daha önce çift çizgi kurbanı olmuş gibi yazmışsın.inşallah (bence)hamilesin canım.benim bile 2 gün gecmesine ragmen hemen hamileligim cıkmıstı testte çift çizgi olarak.bence baska marka alıp bidaha dene derim.allah kalbine göre versin