yardım

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve elif23 tarafından 24 Mart 2009 başlatılmıştır.

24 Mart 2009
    Konu Sahibi : elif23
  1. elif23

elif23 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar bugün 10. günüm idrar testi yaptım negatif çıktı annem kan testine kadar bekle diyor ama olsaydı çıkardı 10.gün ne yapcam şimdi tecrubesi olan arkadaşlar ne olur yardım 10. gün negatif olup sonra pozitif olan varmı

2. 24 Mart 2009
  3. ARZUM78

ARZUM78 düşlerim var,rüzgara ters Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım inşallah pozitifdir sonucun ne olur sıkma kendini demek kolay diyorsundur belki ama ben bunu 4 defa yaşamış biriyim

4. 24 Mart 2009
  5. angelhope

angelhope Minnoşumm Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    diğer konuyada yazdım elif 1.denememde 10.gün çıkmıştı çift çizgi..

2.denememde çıkmadı...

belki sende geç döllenme olmuştur ben 12.güne kadar bi ihtimal dierek bekledim mucizeler bizim için hakkında hayırlısı olsun.

6. 24 Mart 2009
  7. emsalll35

emsalll35 Allah ım sen yavrumu koru Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Ahh be güzelim o kadar yazıyoruz okuyoruz ama ne dinleyen var ne anlayan. test gününden önce evde idrar testi yapmaaayıııınnnnnn idrar testinin her zaman yanılma payı vardır ve bu yanılma payı büyüktür. banada yap silikte olsa çıkar dediler canım bende 11. günümde sabahın köründe kalktım ilk idrarımla yaptım ama bariz bir tek çizgi vardı eşim de sonucu görmeden işe gitmedi evden çıkmadı o çok üzüldü ama ben takmadım fazla kan testini görelim üzülme dedim. ertesi gün öğleden sonra kan verdim değerim 37.28 çıktı. geç tutunma oldu sanırım değerimde düşüktü ama 2 günde bir değerim artmaya başladı Allah a şükür. düşün yani güzelim ben test günüme 1 gün kala 11. gün yaptım negatif çıktı senin daha 2 günün var. tekrar söylüyorum arkadaşlar lütfen evde test yapmayın kendinizi ve bebişlerinizi üzmeyin...

8. 24 Mart 2009
  9. BenMasal

BenMasal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    sana katılıyorum cnm idrar testı kesınlıkle yaptırmayın elif cnm ya hamıleysen bebeğini üzme olurmu bekle umıdını kaybetmen için erken daha iki gunun vaarrr

10. 24 Mart 2009
  11. elif23

elif23 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim bende anlamadım herkese test yapmayın çıkmaz derken kendim 6. gün test yapmaya başladım ama çıkmayınca üzülmedim çünkü çıkmazdı zaten ama herkesin 10. günü çıkıyorya benim 10. çıkmayınca dayanamadım kendimi kandırmaya çalıştım ama olmadı elimde değil konrol edemiyorum kendimi akıyor gözyaşlarım eşimde annesini hastanede brakıp yanıma geldi annesi ameliyat olcak kadıncağızı yanlız brakmış benim sesim kötü geliyo diye geldi yanıma canım benim beni teselli etmeye çalışıyo ama daha dün birden korktum sessiz gelince yanıma oturdu ağladı bana bişey olcak diye o kadar hevesliydi belli etmemeye çalışıyo ben üzülmeyeyim diye geldi sarıldı bana olmazsa olmaz ne yapalım sen iyi ol bana yeter dedi ben çok eziliyorum onun bu kadar iyi olması beni eziyo canım benim herşeyin en iyisine layık o benim yüzümden baba olamıcak

12. 24 Mart 2009
  13. aysun76

aysun76 Guest

elif canım sakın üzme kendini benim idrar testi transferden sonra 16. gün bile idrar testim negatifti.

14. 24 Mart 2009
  15. emsalll35

emsalll35 Allah ım sen yavrumu koru Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    iyide hayatım sen yazılanları hala hiç okumuyorsun demekki! biz sana ne anlatıyoruz sen bize ne anlatıyorsun psikolojini anlamayan yoktur emin ol hepimiz aynı şeyleri yaşadık çünkü. eşlerin tepkilerine iyiliklerine gelince hepimizin eşi aynı insanlığı aşkı desteği gösteriyor onlar olmasa bu hayata nasıl katlanabilirdik ki ama şunu unutma herşey Allah tan verende vermeyende yüce Rabbim biz 5 yıl bebek sahibi olamadık eşim her zaman ben seni onun için sevmedim sana bişey olmasın yeter sen benim yaşama sebebimsin dedi her zaman. bebek sahibi olamasakta bu sadece ne bizim suçumuz nede sedece eşlerimizin sucu. herkez herşeyin en iyisine layık ama Rabbim bilir vaktini zamanını kişisini. kendini üzme saçma sapan şeyler düşünme unutma beterin beteri var yaşın genç daha ilk denem üstelik herşey bitmiş değil daha test gününe var 12. gün git kan testini yaptır o zamana kadar kendini toparla eşine kayınvalidene destek ol yazık hepinize kendine ve onlara yaşattıklarına canım.

16. 26 Mart 2009
  17. elif23

elif23 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar ben de hamileyim benim bu yaşadıklarım herkese ders olsun erken test yapmayın

18. 26 Mart 2009
  19. msms

msms 09/09/09 hoşgeldin kuzum Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    elif canım gözün aydın. çok mutlu oldum. Allah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin inşallah. değerin kaç çıktı