yardım..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve cilek123 tarafından 10 Kasım 2009 başlatılmıştır.

10 Kasım 2009
    Konu Sahibi : cilek123
  1. cilek123

cilek123 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar nerden başlasam bilemiyorum.3 yldr bır bırlktelıgım var ..karsımdakı ınsan gayet seviyelı kendını bılen birisi..ama su 6 7 aydr katlanamıyorum olanlara..bazı sıkıntıları wr aılesıyle ılglı ama ben alttn aldkca o uste ckıo tam 7 aydır boyle bu..herseye kusmeler..trıpler....ne yapsam boşa çıkıyo sanki..ayrılmya nıyetnmı var dıyede sordum hatta..cevabıda sacmalama o nerden cıktı ..ama ben artk cok sıkıldım yanyana gelınce bıle surat yapıyo bazen bende eskısı gıbı gulmek eglenmek ıstıyorum..resmen bunalıma grdm banada bı yol gosterın..devrık anlatmıs olabılırım ıcımden geldıgı gıbı yazdım sımdıden saolun..

2. 10 Kasım 2009
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    1. ailevi problemin ne olduğunu biliyor musun?

2. hayatın boyunca her zaman o yanında olsa bile çen şakrak gülüp eğlenemeyeceksin bunu biliyorsun sanıırım

4. 10 Kasım 2009
  5. cilek123

cilek123 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    1:evet biliyorum2:ben boyle dusuncek yapıda bır ınsan değilm..sevıncte uzuntude beraber yasanır bana gore ılıskıde..ama artık tepeme cıktıgını hıssedıyorum..en ufak bıseyde uff tmm ya..uff sıkıldım .. bu tarz cevaplar alıyorum benımde dayanma gucum var bıyere kadar..

6. 10 Kasım 2009
  7. KiymiziAba

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bunu onunla konuştuğunda tepkisi ne oldu?

3 yıl olmuş dile kolay.. belki sana anlatamadığı içinde büyüttüğü şeyler vardır..sende haklısın o da haklıdır kendi çapında

sıkıntılı bi anında bir de senin posta koyman uygun olmaz

bu durumu dert ettiğini tekrar onunla konuşursan faydalı olacak tek yol budur

8. 10 Kasım 2009
  9. cilek123

cilek123 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    konustugumda yaptıgını kabul etmıokı..ben bişey yapmıyorum dıyo sorun orda..

10. 10 Kasım 2009
  11. KiymiziAba

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    delikafadulden hiç de gururlarına yediremezler zaten

bir kere daha dene...sen ısrar edince kendisinde suç aramaya başlar heralde normal bir insan gibiCADIARZU

12. 10 Kasım 2009
  13. mors

mors cantanem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    sanki agzi birligi yapmislar bu erkekler bir kerede sucunu kabul etsinn:kahve:

14. 10 Kasım 2009
  15. Feronia

Feronia İyi ki varsın :) ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    78
    Hangi erkek derdini eşine yada sevgilisine anlatmıştır ki?(istisnalar hariç , ki çok azdır anlatanlar)
    ıçlerine kapanırlar susarak yada kendi kendilerine çözebileceklerini zannederler sorunlarını..
    Çünkü onlar erkekler(!) erkekler sorununu anlatmaz anlatırlarsa karşısındaki onu güçsüz olarak düşünebileceğini zannederler..
    Kendi kafalarında kurar kurar kurar herşeyi içine atar kimseyle konuşamadığı için de sürekli sinirli stresli olurlar...
    Herşeye sinir olur herşeye kızar ne dersen ters anlarlar... Yaptıklarını ona söylediğinde ona göre aslında herşey normaldir hiç bi sorun yoktur hatta davranışlarında bi değişiklik yoktur o eskisi gibidir. ( Farkına varamazlar bazen böyle davrandıklarının, bazende kendi yaptıklarını görmek istemezler)
    Biraz sabret geçer bu dönemde... Her ilişkide olur böyle şeyler...

16. 10 Kasım 2009
  17. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    6-7 aydır böle diosun eğer bundan öncede tam tersiyse herşeyini anlatan biriyse yani demekki hayatında önmli bi değişim olmş demektir
    ama her zaman sıkıntısını anlatmayan bundan dolayı sinir yapan bi yapısı varsa
    bugünlerde geçicektir canım demekten başka bişe kalmıo

18. 10 Kasım 2009
  19. melekkk__

melekkk__ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kendını biraz cek cnm bırak o senın üzerine düşsün
    sorunu olan tek kişi değilsin benım de sorunlarım var de...o senle ilgilensin bıraz da