yardım

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve dantex tarafından 17 Mart 2010 başlatılmıştır.

17 Mart 2010
    Konu Sahibi : dantex
  1. dantex

dantex Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Herkese merhaba, siteye az önce kayıt oldum, 23 haftalık hamileyim fakat miyomlarım var ve malesef bu nedenle biraz sorunlu bir hamilelik geçiriyorım, Hatta bu yüzden işimi bile bırakmak zorunda kaldım. Son günlerde kasık bölgemde çok ağrılarım oluyor, doktorum Buscopan önerdi içiyorum ama pek işe yaradığı söylenemez. Fazla da içmek istemiyorum ne olur ne olmaz diye. Böyle bir hamilelik yaşayan arkadaşların görüş ve önerilerini bekliyorum, erken doğum endişem var ve bu ağrılar arttıkça endişem de artıyor :KK43: Lütfen bana yazarmısnız. Şimdiden teşekkürler... Özlem :)

2. 17 Mart 2010
  3. Karxixnca Kxixz

Karxixnca Kxixz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle geçmiş olsun
    myomların büyüklüğü bebeğin gelişimini etkiliyor mu ? ve tam olarak yerleşimi rahim içinde nerde buscopanı kullan ki erken doğum riskin ortaya çıkmasın rahim kasılıp bebeği erken atmasın bol istirahat etmelisin hiç yorulmadan yatarak geçir en azından 30. haftaya kadar dayan

4. 18 Mart 2010
  5. dantex

dantex Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Teşekkür ederim miyomlarim büyüklüğünü bilmiyorum doktorum beni endiselendirmemek için bir şey demiyor sanırım sürekli istirahat halindeyim hatta isi bile bıraktım biri rahim ağzında ama onu biliyorum ağrım öldüğünde mutlaka Ağrı kesici kullanmalıyım öylemi umarim
    hersey yolunda gider ve zamanda bir avazda dogurup saglikla kucaklar bebemi :))

6. 18 Mart 2010
  7. dantex

dantex Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bebeğin gelişimi normal onu etkilemiyor ama beni bayağı hirpaliyor hatta dün gece hastaneye gidip iğne yaptırmak zorunda kaldım tabi doktorumun yonlendirmsiyle simdi daha i̇yiyim ilk bebeğim olduğu için insan ister istemez endişeleniyor Allah tamamına erdirsin yaradanın, :))