Yardım !!!

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve ozgul655 tarafından 28 Nisan 2010 başlatılmıştır.

28 Nisan 2010
    Konu Sahibi : ozgul655
  1. ozgul655

ozgul655 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    BEN BÖLGE HASTANESİNDE YAVUZ BEY E GİDİYORUM.BAŞKA BİR DOKTORUN TAVSİYESİYLE.TECRÜBELİ BİR DOKTOR OLABİLİR FAKAT BUGÜNE HİÇBİRŞEY SÖYLEMEDİ.NE YAPMAMLA İLGİLİ.SANKİ SADECE ULTRASONA GİRMEK İÇİN GİDİYORUM.ŞU AN 6,5 AYLIK HAMİLEYİM VE SANCIM VAR SÜREKLİ.YÜRÜRKEN,OTURURKEN,KALKARKEN CANIM ACIYOR.DOKTORUM NORMAL OLDUĞUNU SÖYLESE DE TEDİRGİNİM.AYNI ŞEYİ YAŞAYAN VAR MI?:çok üzgünüm:

2. 28 Nisan 2010
  3. denizerdo

denizerdo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım ben de nerdeyse seninle aynı durumdayım. Hamileliğim başından beri sıkıntılı geçti. Allaha şükür bugüne kadar gelebildik. Ben Ankara da oturuyorum. Burada tavsiye ile bir özel doktora gidiyorum. Senin doktorun gibi gayet rahat "normal, bişey olmaz, ağrı kesici kullan" dan başka bişey yok. Evet biraz rahat olmak lazım ama doktorum beni rahatlatamıyor. Sürekli kasık ağsılarım oluyor. ıstirahattan ve ağrı kesiciden başka yapılacak bişey yokmuş. Bugünden sonra doktor da değişmez. Allah yardımcımız olsun.

4. 28 Nisan 2010
  5. Tuyann

Tuyann Varlığın öyle bi sevinçki Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Kadın doğum doktoru hem mesleğinde hem davranışlarında başarılı olacak. Ben anlamıyorum sizin içinizin rahat etmediğini dediklerinden tatmin olmadığınızı anlıyorda sizi öyle nasıl gönderiyor. Kaç aylık hamile olursanız olun içinizi rahatlatmayan, memnun olmadığınız doktoru bırakın. Çünkü bu anlarımızda okadar ilgiye muhtacız ki. Başka bi doktora görünün. Bölge hastanesi bana çok yakın. Birkaç kere gitmiştim. Hastane ortamını, çalışanlarını, doktorları beğenmediğim için gitmiyorum. Mediipol gidiyorum ve memnunum şimdilik.

6. 28 Nisan 2010
  7. ozgul655

ozgul655 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    doğru söylüyorsunuz da doktor değiştirmek taraftarı değilim aslında.bir de nöbetçi olduğu için işime geliyor.akşam gidiyorum çalıştığım için.fakat bu sefer de tatmin olamazsam değiştirmeyi düşünüyorum.çünkü bu sağlık.bünyeye göre değişir diyorlar,bilmiyorum bu kadarı normal mi.kimisine göre hareketlerimin off aklım karıştı.teşekkür ederim.