yardım

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve caldion78 tarafından 4 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

4 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : caldion78
  1. caldion78

caldion78 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    2009 kasım annesiyim ben bebeğim daha 6 aylık dün hamilelik testi yaptım ve hamileyim 1 ocak ra doğacak aldırtmayı düşünemem nasıl kıyarım .....çok üzülüyorum ne yapacagımı sasırdım benimle aynı durumu yaşayan oldu mu hiç zorlukları neler

2. 4 Mayıs 2010
  3. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Öncelikle geçmiş olsun canım :)) benim ablam ikizlerini doğurduktan 7 ay sonra üçüncüye hamile kaldı ve ALDIRMADI !!! Çooook zorluklar çekti annem,şimdi hep hasta, çünkü ablam öğretmendi ve üçünede annem baktı doğduklarından beri. Üç bebek gerçekten çok zor, tüm hayatın altüst oluyo. Ama seninki iki bebek ( tabi bu ikiz olmazsa :) olmuş olacak. Senin içinde zor olur mutlaka. ıkiz gibi bişey olacak düşünsene. Biri daha büyümeden diğeri gelecek. Hem şimdiki bebeğini sütten kesmek zorunda kalıcan. Hem hiç dinlenmeden aynı yolculuğa tekrar çıkıcan. ıyi düşün taşın canım...

4. 4 Mayıs 2010
  5. esra83

esra83 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım Allah sana yardım eder..sakın o minik cana kıyma..hem bak o doğduğunda bebeğin 1,5 yaşında falan olcak ..tabiki zor olcak ama ne güzel bi anda büyütceksin ikisinide..hm zorluğunu en fazla 1 sene çekersin..sonra büyür giderler..

6. 4 Mayıs 2010
  7. marduk

marduk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayırlı olsun. zorluk çekersin ama sonucunu düşün. bence değer :) sağlık ve hayırla dünyaya gelir inşallah.

8. 4 Mayıs 2010
  9. ilgimmm

ilgimmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım buna benzer bir durumu teyzemin kızı yaşadı bebeği 2 aylıkken oda hamileydi yani iki çocuğunun arasınsa 11 ay var bir yaş bile yok düşünsene valla ikiz gibi büyüttü ilk başlarda uğraşamam falan dedi ama şimdi iyikide olmuş diyor.allah yardımcın olur ne güzel işte bebişine arkada geliyo