yardıma ihtiyacım var sanırım

Konusu 'Söz Kesimi' forumundadır ve Kayganazede tarafından 5 Eylül 2010 başlatılmıştır.

5 Eylül 2010
    Konu Sahibi : Kayganazede
  1. Kayganazede

Kayganazede Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    söz denen şey benimde başıma gelecek haftaya çarşamba kısmetse olacak bu gidişle bozulacak çünkü sürekli sorun bıktım ya yok söze alışverişe çıkılırmış yok bilmemne olurmuş ya aileler konuşmuyo arada ezilen biz oluyoruz bu nasıl bi iş ya onun ailesi arayıp adetiniz geleneğiniz nasıl diye sormaz benim ailem sanki yabancı biriyle alışverişe çıkmışım gibi geç kalma eve yok çıkamazsın edemezsin yemin ederim bıktım olmasın diycem artık bıktım bunlardan ben sizde bu kadar süründünüzmü merak ediyorum sadece ve akıl istiyorum benimki artık yetmiyo

2. 5 Eylül 2010
  3. havingzl

havingzl mutlu yarınlar... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    nasıl yani. ailen neden öyle tepki veriyorki anlamadım. aileler önceden bir araya gelip konuşmadılarmı herşeyi canım

4. 6 Eylül 2010
  5. Kayganazede

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayır sadece bi defa yemek yediler bi ay oldu söz tarihini verdirene kadar göbeğim çaatladı söz olsa yok diyolar olmasa sanki lötü bişey yapıyomuşum gibi adın çıktı elalemden utanıyorz bu söz o yüzden diyolar

6. 6 Eylül 2010
  7. havingzl

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    aaaaaa o nasıl şey öyle. sizin iki tarafta onaylamıyor ilişkinizi sanırım

8. 6 Eylül 2010
  9. Kayganazede

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    onaylamamak değil yok onun adeti o yok bununki böyle zart zurt ama oturup konuşmuyolar sadece biz yıpranıyoruz

10. 6 Eylül 2010
  11. havingzl

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    o zaman tek yapacağınız şey sözü atlattıktan sonra sözlünle biraraya gelip konuşup ailelerle görüşmeniz. iki tarafla da konuşun herkes ne bekliyor ne istiyor tek tek öğrenin. sonra da ortasını bulun bir şekilde. siz birbirinizi seviyosanız hallolur hepsi merak etmeyin olur sıkıntılar

12. 6 Eylül 2010
  13. Kayganazede

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    şu ayıp değilmi peki alışverişe çıkmışız hiçbişeytden kaçınmadılar onlarda sözde alışveriş gibi bi adet olmamasına rağmen alışverişe çıktık benim ailem sürekli nerdesin geç kalma diye arıyo güvenmiyosa bu insanlara niye bu işe kalkışıyo ben konuşmaktan bıktım keşke hayatımdaki herkes sizin kadar aklı başında olsada bana yardımcı olabilse

14. 6 Eylül 2010
  15. havingzl

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    evet ailen yanlış yapmış malesef. tepkileri bence çok yanlış tatlım. üstelik doğru yani sözde alışveriş yapılmaz gerçekten ilk senden duydum. sizinkiler biraz zora koşuyo işi sanki. eminmisin onay verdiklerine. istemiyor da sana söylemiyor olmasınlar

16. 6 Eylül 2010
  17. Kayganazede

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayat benim hayatım isteselerde istemeselerde olcak bu iş bi adettir takmışlar kafaya yok öyle olmaz böyle olur diye kaf dağında görüyolar kendilerini benim oğlum olsa yemin ederim böyle ters bi aileyle görüştürmezdim

18. 6 Eylül 2010
  19. havingzl

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    o derce diyosun yani. ne kadardır birliktesiniz canım. işiniz falan nasıl kendi kendinizi idare edebilecekmisiniz. eminmisiniz evliliği yürütebileceğinizden. yani böyle kuruntular falan varmı