yardıma ihtiyacım var:(

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve hayrunisanur tarafından 31 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

31 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : hayrunisanur
  1. hayrunisanur

hayrunisanur Guest

Hanım arkadaşlarım 24 yaşındayım geçen sene bi çocukla çıkmaya başladım ileriye dönüktü bizimkisi okulu ve askerliği vardı ama.üstelik benden 3 yaş küçük çok sevmiştik birbirimizi hakikaten çok anlaşıyorduk.3 sene bekleyip evlenecektik ama 1 sene sonra okulu bitiremeyeceğini söledi dersleri iyi değildi taşımda küçük ailem müsade etmiyor evlenmeye dedi beni 4 sene bekle dedi.sonra başka şeylerden falan tartıştık ayrıldık.aradn 4 ay geçti başka kızla çıkmaya başladı hemde aynı iş yerinden sonra ayrıldı sonra gene aradı barışalım bi daha ayrılmıcaz söz veriyorum dedi ama istemedim.çok kırılmıştım heleki başka kızla çıkmasını hazmedemedim. şimdi hala seviyorum aynı iş yerindeyiz o kızda:KK43:hala konuşurken gözlerimizi birbirimizden alamıyoruz ama gurur yaptım ben pek konuşmamaya çalışıyorum bundan sonra nasıl bir yol izlesem bilmiyorum unutsam unutamıyorum hala seviyorum o da artık aramıyo barışalım die zaten offf nasıl davranıcağımı bilmiyorum Allah rızası için yardım edin:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

2. 1 Ağustos 2008
  3. prensess8319

prensess8319 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    zaman herşeyi çözer..

4. 1 Ağustos 2008
  5. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    132
    Ödül Puanları:
    153
    zor bir durum ama 4 yılda az bi zaman değil
    siz o zaman 28 yaşında olacaksınız?
    bilmem beklemeye değerse yeniden başlayın....

6. 1 Ağustos 2008
  7. Benado

Benado Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben olsam,benimde bulunduğum aynı işyerinden başka bir kızla çıkan bir erkeği beklemezdim.Zamana bırakırdım,bende kendi hayatımı yaşardım.Eğer beğenisi ve sevgisi çoksa barışmak için ısrar edecektir sürekli.

8. 1 Ağustos 2008
  9. hayrunisanur

hayrunisanur Guest

evt çok haklısınız çok teşekkür ederim valla telkin oldum zamana bırakmak en iyisi belki o zaman zarfında başkası çıkar karşımıza unutturuverir:eek:

10. 1 Ağustos 2008
  11. EU2

EU2 Guest

Yani bence de hayrinüsa.boşver ve zamana birak.zaten aşk hiç ummadiğimiz bi zamanda karşimiza çikar di mi..... Kçib byesss

12. 1 Ağustos 2008
  13. KIRGIN

KIRGIN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm hayrunisacım bende 24 yaşındayım.üzülme dicem ama o kadar boş bir kelime.inan senden daha beter bi durumdayım.tam 3,5 yılımı verdim.herşey ilk gününden itibaren evlilik üzreine ilerledi.her şey okadar güzel giderken ummadığım bi anda ayrılmak istedi.2 ay önce,2 aydır ayrılamamk için o kadar mücadele ettimki hiç bi işe yaramadı inan bana.o kadar değiştiki tanıdığım insan.hem de benim hiç kusurumu bulmadan kendi kendine ayrıldı.ben onun için neleri göze aldım.ailemi herşeyi bırakıp dünyanın öteki ucuna onla gidcek kadar sevdim.sınır tanımamışım severken.o öğretmişti bana sevmeyi.öğretti ve onsuz yaşamayacağımı bile bile arkasına bile bakmadan sebepsiz yere çekti gitti.gözyaşlarımla ortada bıraktı beni.geriye sadece benim hayatımın en güzel dönemi harcandı bitti..ben kendime olan saygımı kaybettim.hiç bişeyi toparlıyamıyorum,yaşamaktan zevk almıyorum.şimdi.ve başka bi şehirde onu göremedim vedalaşmadı bile benle düşünsene.allah hepimizin yardımcısı olsun

14. 1 Ağustos 2008
  15. derman

derman Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin. Üye

Beğenildi:
    1.558
    Ödül Puanları:
    163
    Yaşi küçük bak sana laylaylom gibi ondan ayril tekrar sana dönsün varmi böyle birşey gururlu ol. Konuşma bile .deymez istediği kadar pişman olsun.sendende küçük olgunlaşmasi çok zaman alir. Her zaman sen onu kontrol edeceksin.

16. 1 Ağustos 2008
  17. *KurabiYe*

*KurabiYe* Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Zaman herşeyin ilacıdır..
    Pek fazla muhatap olma
    Mesafe olsun aranızda..

18. 1 Ağustos 2008
  19. VAZGECILMEZIM

VAZGECILMEZIM DÜDÜKSÜZ TENCERE Üye

Beğenildi:
    346
    Ödül Puanları:
    188
    merhaba canım . . .empati yaparak bakıcm olaya.kendimi senin yerine koyuyorum .benm sevdiğim kişi benden ayrılıo ve benden sonra başka bi kızla çıkıyor sonra ondanda ayrılıo yine bana tekrar barışalım diyor.olmaz canım bence keisnlikle olmaz.benim gururumu kırmış bi kere ona olan güvenimi zedelemiş sonra beklede bekle dioo.bilmiorum ESKİ erkek arkadaşının niyeti ne.ne yapmaya çalışıo .daldan dala konarak ne elde edeceğini sanıo inanki anlam veremioırum .ben kesinlikle barışsan bile bu ilişkinin sağlıklı bi şekilde devam edeceğini düşünmüorum doğrusu.ya madem gerekli bi sebebi wardı senden ayrılmak için hemn başka bi dalamı tutunmak zorundaydı.bi kaç ay boş kalamıomuydu.illa koluna takıp gezdircek birimi olması lazım yanındaaa. . . ayy çok kızdım walla.hakkkınızda herşeyin hayırlısı olsun ne diyim . . .!!!