Yardıma ihtiyacım var:(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve amasra_ tarafından 10 Haziran 2010 başlatılmıştır.

10 Haziran 2010
    Konu Sahibi : amasra_
  1. amasra_

amasra_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar fikirlerinize ihtiyacım var.1 buçuk yıllık bir ilişkim var,erkek arkadaşım kavgalarımızda beni genellikle alttan alır bana karşı sevgisi gerçekten çok büyük benim için çok byük fedekarlıklar yaptı ama sorunumuz kavga ettiğimizde kimi zaman küfür etmesi.babası çok küfürbaz bi insanmış hep anlatır.öldü 1 yıl önce. küfürden nefret ediyorum ama bizi babam öyle yetiştirdi(annesi yok ölmüş) annemede küfür ederdi çok ikötü saygısızca bişey ama kolay kolay kurtulamıyorum diyo,kavgada ağzından küfür çıktıktan hemen sonra saniyesinde özür diliyo gerçekten üzülüyo pişman oluyo ağlıyo 1 buçuk yılda bu konuda baya düzeldi,küfür konusunda çok haklısın ama ne olur bana yardım et diyo ya zaten her kavgamızda olan bişey değil ama arada olabiliyo bende korkuyorum şimdi yarın bi gün evlensek bana küfür edermi sürekli,sevgisi azalıp evlilik eskiyince belki iiice edecek:KK43:(aklımda bin türlü soru işareti var düşüncelerinizi ne olur paylaşın çok ihtiycım var.:KK43:(küfürün mazereti olmaz ama yaptığı hatanın farkında ve üzülüyo pişman oluyo karşımda iiice eziliyo.ne yapmalıyım:KK43:

2. 10 Haziran 2010
  3. amasra_

amasra_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ayrıca bana normalde çok saygılı davranıyo bunuda belirtmek isterim.

4. 10 Haziran 2010
  5. DeLiBoNCuK

DeLiBoNCuK AnLaŞıLMaZ BiÇiMdE Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    148
    büyürken sürekli küfür duyduğu için ona normal geliyordur. ama küfürden uzak kaldıkça kendişiğinden bırakır bence. senin gibi bi uyarıcısıda olursa çok daha çabuk düzelir bence. o küfür ettiğinde sen normalden daha çok şaşır. çok kötü bişey yaptığını iyice fark edip utansın. ağzını aç elinle ağzını kapa gözlerini kocaman aç felan bi süre konuşama. sonra tatlı bi dille uyar yine.

6. 10 Haziran 2010
  7. amasra_

amasra_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet öyle yaptım bende hatta son olaydan sonra ayrıldım 3 hafta falan ayrı kaldık dedimki bak küfür devam ederse ben senden boşanırımda ayrılırımda oda haklısınn diyo tüm suçu alıyo üstüne, zaten savunmuyo annemin yaşadıklarını sevdiğim insana yaşatmamalıyım fln diyo ama yinede korkuyorum normalde çok saygılı davranmasa belki bitrirdim şimdiye,sadece kavga edince böyle oluyo arada bide ben senden ayrılcam dediğim zaman ediyo ettiği zamn diğer kavgalrımzda olmuyo seni keybetme fikrinden dolayı o an çok sinirlendiğimde bi an ağzımda çıkıyo diyo.asla ii bişey değil senden bana yardım et birlkte aşalım bu sorunu diyo,bide ben kavgaalrda çok üstüne gidiyorum belki başka erkek olsa el bile kaldırırdı diyede düşünüyorum.aklım çok karışık.

8. 10 Haziran 2010
  9. DeLiBoNCuK

DeLiBoNCuK AnLaŞıLMaZ BiÇiMdE Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    148
    benim erkek arkadaşımın bi kere eniştesi için kavga ettiğini duydum . sonra gelip birşey duydun mu dedi baktım yüzüne sessizce ağzımdan kaçtı sinirlendim dedii daha benim yanımda söylediğini duymadım. erkektir arada bir çkar ağızından ama sana kavgalarınızda öyle söylemesi hoş değil. ben bağırışmayı kavgayı küfrü hiç sevmem . yerin dibine girsem o an en iyisidir. düzelir inşallah canım

10. 10 Haziran 2010
  11. SuLtan42

SuLtan42 Uykucuuu Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Cokmu kötü küfürler ediyoR?

12. 10 Haziran 2010
  13. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    bu artık ,yıllardır kendisinde bir alışkanlık olmuş haliyle ,ağız alışkanlığı halinde...
    ama kendisinin bundan üzüntü duyup ,utanıyor olması iyiye işaret,belli ki o da bu alışkanlığından müzdarip .. eğer çabalar ise ve gerçekten bu alışknalıktan kurtulmak ister ise zaman içinde mümkün ...
    şimdiden bu çabaya girmeli ve bu alışkanlığından sıyrılmak için direnmeli,ki sizde bu çabayı ve sonuçlarını görüp birebir yaşayın...ve bu süreçte ona destek olun,uzak tutun...

14. 10 Haziran 2010
  15. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.564
    Ödül Puanları:
    363
    Avukatmışsınız..
    Evlilikte bile küfürün boşanma sebebi olduğunu bilmiyor musunuz?
    Sizin görüşünüze göre çok saygılı olan adam buysa saygısız olan nasıl oluyor ki?:uhm:

16. 10 Haziran 2010
  17. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

kavgalarda alttan almadığı zaman küfür ediyor galiba. sempatiksalakcinni

gerçekten üzülüp pişman olan adam kendini dizginler

annenize bile küfür eden birinin yanında ne işiniz var anlamadım doğrusu:umursamaz:

18. 10 Haziran 2010
  19. amasra_

amasra_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yok canım yanlış anlamışsın anneme küfür etmiyo tabi okadarda değil,kendi babasını ağzı bozukmuşta annemede küfür ederdi çok kötü bişey affedilemez bişey falan diyo onu dedim anneside ölmüş babam bizi çocukluktan hep küfre alıştırdı ama ben bu sorunu seninle aşıcam diye.çokta ilerleme kaydetti gerçekten,bide bazne şuda etkili olmuş olabilir diyorum annesi ölünce 3 abiside var 4 erkek aynı evin içinde yaşamışlar haliyle bi kadına çok alışkın değil bu konularda.bilmiyorum çokk düzeldi etiği küfürlrde erkeklerin genellikle kullandığı küfürler zaten 2 yıldır çıkıyoruz 3kez falan oldu(bizm sürekli kavga ettimiğizi düşünrsek)ama ilerde yaa evlnince ederse diye korkuyorum sürekli:KK43: