yardımcı olacak var mı?doğum yakın sanırım

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve B_SABBATH tarafından 9 Eylül 2008 başlatılmıştır.

9 Eylül 2008
    Konu Sahibi : B_SABBATH
  1. B_SABBATH

B_SABBATH Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    doktorum 11 eylülü son tarih olarak vermişti.bu akşam 19.00dan itibaren kasıklarıma doğru adet sancısı gibi ağrı girmeye başladı ancak düzensiz.hala sancılar 10 dakika ya da 20 dakika arayla geliyor.doktorumu aradım.o da suyun gelirse hemen hastaneye ulaş dedi.
    buna benzer doğum başlangıcı yaşayan var mı?ne zaman düzene girer ve normal doğum sancısına dönüşür acaba?bilgi verirseniz çok sevinirim arkadaşlar

2. 9 Eylül 2008
  3. batuhanim

batuhanim 1 prens 1 prenses annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    selam öncelikle canim
    benimde normal tarihimden 3 hafta önce kasiklarimda agrilarim baslamisti ve git gide artmisti. Tabi bide yalanci sanci diyorlar ama senin dogum baya yaklasmis sanmiyorum yalanci sanci olsun yani her an hazirlikli ol derim yani dr dedigi gibi sancilarin cok fazlalasirsa hemen hastaneye git. simdiden allah yardimcin olsun

4. 9 Eylül 2008
  5. B_SABBATH

B_SABBATH Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşekkürler.evet,ben de yalancı sancı olduğunu sanmıyorum ama düzenli de değil.beklemedeyiz bakalım

6. 9 Eylül 2008
  7. tebessum77

tebessum77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    benim sabah başlamıştı o gün biraz fazla işyaptım akşama 5 dakkada bire inmişti sancılar ve daha şiddetleniyor.tüm karnın buruluyormuş gibi oluyordu benim. ve nişan geldi hastaneye gittim.herkes sancıdan bağırırsın demişti bana valla benim öyle olmadı 5 dak. sancı geliyor anne dedim inanamadı bana yerinde duramazsın dedi ama doğum sancısıymış nişan gelince inanadılar hastaneye uzaksAN sancılar 10. dak inince git yakınsan biraz daha bekle.bebek hareketlerinde bir azalma olursa hemen git. benim bebeğim sıkıntıya girmiş kakasını yapmış ogün hareketleri azalmıştı zaten.iyiyki çok beklememişim suyun gelesi herzeman ilk başlangıç belirtisi değil bazılarında doğum başlıyor dr. suyu patlatıyor.

8. 9 Eylül 2008
  9. tebessum77

tebessum77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    inşallah sağlıkla bebişini kucağına alırsın

10. 9 Eylül 2008
  11. B_SABBATH

B_SABBATH Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok sağol.şu an sancılar gelmeye devam ediyor ama hala düzensiz ve karnım da taş gibi sert çoğunlukla.bugün bebek çok hareketliydi ama şimdi oldukça durağan.gitsem mi hastaneye?hastaneye evim 5 dakika uzaklıkta zaten

12. 9 Eylül 2008
  13. Nohcoy

Nohcoy Canlarım Benim. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    106
    Geçmiş olsun... Sorunsuz bir doğum geçirirsin inşaAllah... Güzel haberlerini bekliyoruz...

14. 10 Eylül 2008
  15. cilemsin

cilemsin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    ben doğum yapmadan birgün önce net 15 dk bir geliyordu sancılar zaten sen anlarsın az çok ben eşime sölemiştim gece hazır ol doğuma gidiyoruz diye öylede oldu hastaneye 5 dk düşmeden gitme bence boşuna gitmiş olursun tabi suyun veye kanaman gelirse hemen git allah yardımcın olsuna.s.

16. 9 Eylül 2008
  17. capriss

capriss Guest

Allah yardımcın olsun evin hastaneye okadar yakınsa ağrılar seni yerinde oturamaz hale getirinceye kadar sancını evde çek derim ama fazlada bekleme yani adet sancılarının son kıvamı gibi bir ağrı olunca git zaten bu hale gelmesse ağrın yalancı sancı olabilir hayırlı haberlerini bekliyoruz

18. 10 Eylül 2008
  19. B_SABBATH

B_SABBATH Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.sancılar hala devam ediyor ara ara.sabahı bekleyeceğiz bakalım.herkese iyi geceler