Yardımcı olur musnuz? :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve zeynep15 tarafından 7 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

7 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : zeynep15
  1. zeynep15

zeynep15 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar hepinize öncelikle merhabalar güzel yorumlarınızı bekliyorum :) ben size biraz kendimden basedeym daha sonra konıya geçicem arkadaslar ben bu snee üni sınavına girdim byk ihtimalde kaznıcam galiba inş bizim memlekette bir çoçuk var istanblda okuyor daha önce hiç yüzyüze bir görüşmüşlüğüz yok tanımıyoruz yani birbirimizi ama ben bunu bir kaç kere yolda gördüm ve aşık oldum diyebilirim size hani olur ya ilk görüşte aşk öyle :KK70: neyse ben bunu facede gördüm daha sonra benm okumk istdgm bi bölüm var bu çoçuk istanbulda o bölmü okuyor aslında böle şeyler bana son derece ters ama bi gün ben bunu faceden ekledm içimden dedmki hem bölümle ilgili bilgiler alırım hemde tanışmış oluruz daha sonra bu beni kabul etti ben dedim işte yardımcı olmanı istiyorum şu bölümle igili felan dedim oda tabiki dedi neyseki bi şekide biz bunla tanıştık her ne kadar nettende olsa halen şu an facede arkadasız hiç yüzyüze görüşmedik ama hep sordu beni sınav sonucumu terchlerimdede yardımcı oldu her ne kadar onun okudugu bölüme puanm yetsede hatta daha önceleri kendim istyo olsamda o bölümü yazmadım başka bi bölüm yazdm ama pişmn değlm istanbyula yakn yerler yazdım galiba bunda onun çok tekisi var evvelsi gün sordu nereleri yazdın dedi naptın dedi bende dedşm işte ist ykn yerler yazdım yardımcı olurum dedi gezmeye felan kalırsan işte böle arkadaslar onu çok seviyorum her ne kadar saçma bir hkayem olsadsa yardımlarınızı bkleiyrm daha sonra bunu bi kaç kez daha gördüm utandım kaçtım gözkmedim hiç ona yolda galiba birazda kendime güvenmiyorum sizce ben ne yapmalıyım hergün içim içm yiyor ya birisini seviyosa çıkarsa diye şu an tek istedgm ist ykn yerde bir üni kznp onla daha fazla kaynaşmak en azondan yüzyüze görüşmk ama o zmana da daha çok fark belkişde ist ykn olamicam sizce nasıl bi taktik uygulamalıyım onu nasıl etkleyebilirim yne saçma olucak ama internetten ?

2. 7 Ağustos 2010
  3. acca

acca Noliği burda haşmetbağbım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    63
    internetten etkilemekle,konuşmakla olmaz :/ yüzyüze konuşmayı dene ki ne kadar ciddi olduğunu gösterebilesin çocuğu görürsen bi daha hemen konuş derim

4. 7 Ağustos 2010
  5. Sinem00

Sinem00 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sallaa sallaaa netten metten hayır gelmez
    heleki üniversitede onla olim filan hayal

tecrübeyle sabittir 3 gün önce mal gibi üzülen ben artık güçlü eheueheu :KK70:

6. 7 Ağustos 2010
  7. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

sana bir yol söylerim ama burdan olmaz

bu soruya o cevap yakışır çünküsempatiksalakcinni

8. 8 Ağustos 2010
  9. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.606
    Ödül Puanları:
    238
    Yüz yüze görüşmen gerek.

10. 8 Ağustos 2010
  11. chatLaq.

chatLaq. Ne biliiim insanı Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    özgüven meselesi..
    cocuk hoslansa zaten mutlaka bir adım atardı

12. 9 Ağustos 2010
  13. zeynep15

zeynep15 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkrüler arkadaslar dikkate alıcam dediklerinizi

14. 9 Ağustos 2010
  15. Junk

Junk s-0nsuz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31

Katılıyorum bir erkek istiyorsa zaten mutlaka bir adım atardı :) ama bence olmaz diye bir sey yok yardım istemeye devam et oraya gittiğinde istiyorsa elinden geleni yapacaktır boshayallersmile