yardımcı olurmusunuz?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve ilkasli tarafından 22 Eylül 2008 başlatılmıştır.

22 Eylül 2008
    Konu Sahibi : ilkasli
  1. ilkasli

ilkasli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar merhabalar ben uzun zamandır üyeyim ama fazla mesaj yazmadım.birşey sormak istioyrum.benim adetim 2 gün geçti ve bebek istiyoruz biz bu y tedaviye başlıcaktık adetim gelince ma gelmedi. 21 inde olmam gerekti olmadım ben ama ara ara sancım var az şiddette.ben grip olmuştum 1-2 gün ialç içtim onun etkisi olabilirmi sizce adetimin gecikmesinde...CADIARZU

2. 22 Eylül 2008
  3. flapy

flapy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım kafanda soru işareti varsa hemen gebelik testi al . Eğer hamilelik varsa ilaç kullanıyorum demişsin bir etki yapmasın. İnşallah sevindirici haberlerini de alırız burdan.

4. 22 Eylül 2008
  5. xmoye_x

xmoye_x Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm inşallah hamilesindir bi gebelik testi al yap varsa cıkar... daha öncede gecikirmiydi ilk kezmi gecikti adetin? ilaçtan olabilirmi bilemem kullandığın ilaca bağlı inşallah hamilelikten gecikmiştirr :smiley-cool: hakkımızda hayırlısı olsun a.s.

6. 22 Eylül 2008
  7. ilkasli

ilkasli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yok daha önce gecikme olmamıştı.ama datime 5 gün kala test yapmıştım negatif çıkmıştı.oyüzden korkuyorum y negatif çıkarsa diye

8. 22 Eylül 2008
  9. lora

lora buyrun benim!!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    cnm aldigin ilaclar antibiyotik ise geciktirebilir bi kac gun daha olmazsan mutlaka bir test yap ama adet olursanda bundan sonra daha dikkatli ol derim en azindan hamilleigi engellemeyecek ilaclar kullanmalisin bebek dusunuyorsaniz cnm