yardımcı olurmusunuz

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve acemiera tarafından 30 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    30 Ekim 2010
    Konu Sahibi : acemiera
  1. acemiera

    acemiera kan bağı mi? O da ne? ... Üye

    Katılım:
    6 Ekim 2010
    Mesajlar:
    1.192
    Beğenildi:
    63
    Ödül Puanları:
    153
    merhabalar bende erken yumurta yetmezliği var fsh 20 civarı doktorumuz tüp bebek demişti biz denemek istemedik son 3 aydır adet miktarım çok azaldı doktorum primolut-n verdi 14.gün başlayıp 10 gün kullanıyordum günde 1 tane fakat bu sefer hap bitmeden lekelenme şeklinde bazen kahverengi bazen de adet renginde kanamam başladı daha bir tane hapım vardı neden olmuş olabilir şimdiden teşekkür ederim
     
  2. 30 Ekim 2010
    Konu Sahibi : acemiera
  3. handeyksl

    handeyksl Aktif Üye Üye

    Katılım:
    21 Temmuz 2010
    Mesajlar:
    89
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kaç yaşındasınız?? ben 18 yaşındayım ve en son tahlilde fsh'ım 136 çıktı :KK43:( sizin gene iyi :)
     
  4. 30 Ekim 2010
    Konu Sahibi : acemiera
  5. acemiera

    acemiera kan bağı mi? O da ne? ... Üye

    Katılım:
    6 Ekim 2010
    Mesajlar:
    1.192
    Beğenildi:
    63
    Ödül Puanları:
    153
    32 yaşındayım canım..senin gerçekten yüksekmiş.birşey kullanıyormusun
     
  6. 3 Kasım 2010
    Konu Sahibi : acemiera
  7. handeyksl

    handeyksl Aktif Üye Üye

    Katılım:
    21 Temmuz 2010
    Mesajlar:
    89
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evt kullanıyorum.3buçuk 4 senedir kullanıyorum.ilk başta desollet kullandım sonra diane35 e geçtim.bikaç ay önce kontrol için bıraktırdı doktor.3 ay ilaç almadım ve adet de olamadım.fsh'ım o ölçümde 136 çıktı işte.ilaç alırken 29a kadar gerilemişti :KK43:
     
  8. 5 Kasım 2010
    Konu Sahibi : acemiera
  9. Bahceci

    Bahceci Yeni Üye Üye

    Katılım:
    2 Mart 2010
    Mesajlar:
    7.574
    Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Merhab,

    Yumurta rezervinizde ciddi bir azalma görülüyor.Hiç vakit kaybetmeden bir merkeze başvurun.
    Saygılarımla
     
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.