Yardiminiz icin Cok Tesekkurler Meleklere Ek Bir Dert Daha....

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Gecegozlucano tarafından 4 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    4 Şubat 2010
    Konu Sahibi : Gecegozlucano
  1. Gecegozlucano

Gecegozlucano Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selam Melekler. Diger Basligimda Verdiginiz Destekten Ötürü Cok Tesekkur Ediyorum. Sorun Halloldu. Yanlis Anlasilma Olmus. Kaynana Kayinbabamin israrlari Uzerine O Sekilde Davranmis. Konustum Kaynana ile Dedi Sen Ne istersen Yanindayim Kizim Ben Kayinbabanla Konusup ikna Ettim...Sorun Kayinbabadaymis Ama Bize Kaynanadan Kaynaklaniyor Gibi Aks Ettirildi. Kaynanam Kayinbabamla Konustu Ve Dugun Salonu isi Hal Oldu. Yani istedigimiz Yerde Olacak Dugun Salonumuz. Cok Mutluyum Ama Bir Sorun Daha Var....

Bu kez Sorun Babam...mafoldumben
    Babam Nasil Diyim Cok Paracanli Biridir. Kendi Malindan Mulkunden Ustun insanlari Sever Servetinden 1 Kurus Asagisinda Mala Mulke Sahip Olanlari Begenmez.:umursamaz: Benim istedigim Salon Ne Cok Luks Nede Cok Dusuk. Orta Bir Yer Ama Harika Bir Yer Bence. Fakat Babam Karsi Cikti Ben Karismiyorum Ne Yapiyorsaniz Yapin Nerden Bulastirdiniz Bu Acindan Ölenleri Benim Basima Diyip Duruyo. :1closedeyes:KK43:Acindan Ölen Adamlarin 2 Dairesi 1 Bahce Evi Ve 1 Arabalari Var.......)
    Agzimi Acip Birsey Soylemek istemiyorum Cunku Kalp Var Birsey Olursa Cok Kotu Olurum Ben. Hic Affetmem Kendimi... senağlamaSizce Ne Yapayim Nasil Davranayim? Yardim Kizlar :KK43:

2. 4 Şubat 2010
  3. Bir_kadin

Bir_kadin kardelen Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    Guzelce konusmayi dene babanla O dugun salonunu senin istegin uzerine tutuldugunu herseyin para olmadigini ifade et

4. 4 Şubat 2010
  5. Miniciqim

Miniciqim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya canm bndede var ondan bitane :KK43: ama tek yapabilcegin sey bu sekilde mutluyum ben de gözüm lüx yerlerde deil
    sadece mutluluk ariyorum de
    ins. anlayisla karsilar

6. 4 Şubat 2010
  7. Catharsis

Catharsis Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4.947
    Ödül Puanları:
    163
    amanın lafa bak
    "acından ölenler.."

senin işin çok zor. yarın babanla eşin arasında anlaşmazlıklar olabilir. baştan önlemini al, fazla muhatap etme 2sini ki sorun çıkmasın

düğün salonu içinse; ben istedim burayı, ben seçtim, daha modern falan dersin. düğün salonu tercih meselesini üstlen ki baban karşı tarafa bozuk atmasın.

8. 4 Şubat 2010
  9. PassioneLore

PassioneLore herkes haddini bilecek ! Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bence sen hıc konusma bu konuda
    notr davran
    ne kosulması ve ya yapılması gerekıyorsa annen gırsın devreye

10. 4 Şubat 2010
  11. ozha

ozha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Senin isteğin üzerine tutulan bi salon zaten bunu babana anlat,kendi maddi durumu kadar iyi olmadığı içinmi beğenmiyo sadece.:kahve:

Yoksa faklı nedenlerden dolayadamı negatif aileye karşı aceba.:hulya:

12. 4 Şubat 2010
  13. 1 anne

1 anne Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    Böyle zamanlarda aileler çocukların üstündeki stresi azaltmaları gerekirken malesef bazen böylesine sorun çıkarabiliyorlar.Bence taraf olma,çok fazla yorum yapmaktan kaçın düğüne kadar.ıki aileyide çok bir araya getirmemeye çalış ki herhangi bi gerginlik kırgınlık çıkmasın düğün üstü.

14. 4 Şubat 2010
  15. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    38.045
    Ödül Puanları:
    463
    madem öyle baban yapsın düğünü, ne şiş yansın ne kebap :kahve:

16. 4 Şubat 2010
  17. bulazere

bulazere Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Malesef oluyor böyle şeyler, takma kafana zamanla düzelir,siz nişanlınla birbirinize bakın onların dediklerini de kırmadan geçiştirmeye bakın Allah yardımcınız olsun...

18. 5 Şubat 2010
  19. Gecegozlucano

Gecegozlucano Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Hepinize Cok Tesekkur Ediyorum Desteginizden Dolayi En Can Alici Bolume Fikrini Yazdigindan Dolayi Margherita Arkadasimin Yazisini Alinti Yaparak Cevap Vermek istedim Umarim Kirilmazsiniz.

Canim isin Garip Tarafi Babam Onlarin Yaninda Okadar iyi Okadar Sevecen Cana Yakinki:içelim: Adamlar Sorun Yok Saniyorlar. Onlarin Yaninda Dedigi Kizimizla Oglumuz Karar Versin Bize Soylesinler Biz Yapalim.vereliniortak Onlarin Dugunu Falan Filan. Ama Bizim Yanimizda Ates Kesiliyo Adam kötükedihüsoVe Burnumuzdan Getiriyo.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.