Yardımınız lâzım arkadaşlar....

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve EU3 tarafından 28 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    28 Aralık 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

oncelikle herkese slm arkadaslar..belki konuyu yanlis yere acmisimdir ama genede benimkisi de bir dert sayilir:1rolleyes:bir aile buyugumuze bilgisayarlarimdan birini birkac gunlugune odunc vermem gerekiyor.(istedi kiramadim bide gercekten suan ihtiyaci vardi kendi bilgisayari tamirde cunku) kendisi b.sayardan iyi anlar hani ne nerde herseyi bilir..sorunum su gecmis bilgileri sildim,msn konusmalarimda bildigim kadariyla kaydolmuyor yani bende msn plus kayitli degil..ama genede icim rahat degil kendisi bu islerden iyi anlar..acaba msn kayitlarimin oldugu bir dosya var midir?varsa nasil silerim?bide girdigim siteleri falan herseyi sildim..baska yapacagim bisey var mi?silmem gereken dosya var mi?simdiden tesekkurler arkadaslar ..

2. 28 Aralık 2008
  3. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    benm bildiim kadarıyla bilgisayardan bilgileri silsen de gene bi yerde depolanıo ve çok ii bilen biri bu bilgilere ulaşabilir ama neden o kadar uğraşsınki senin özelini bu kadarda kurcalicak birimi?

4. 28 Aralık 2008
  5. özlemmm

özlemmm Guest

çöp kutusunu da dök:)
    msn dosyaları 'alınan dosyalarım'da olabilir,bi kontrol et oraları,nam-ı diğer 'my received files'.

6. 28 Aralık 2008
  7. özlemmm

özlemmm Guest

hem nie bu kadar uğraşıyorsun,şöyle yap,kendi kulanıcını şifrele,ona guest olarak ikinci bir kullanıcı aç,böylece hiçbirşey silmene gerek kalmaz.

8. 28 Aralık 2008
  9. canım istediğin kadar sil.msn konuşmaların dışında ne yaptın ne ettin sildiğin tüm dosyaları çok basit bi programla geri alabiliri görebilir.çok basit bi olay yani.o yüzden bilgisayar asla paylaşılmamalı..geçmiş olsun!!

10. 28 Aralık 2008
  11. EU3

EU3 Guest

hayir zannetmiyorum kurcalamaz ama genede emin olmak istiyorum:)
    cok saol bakacagim:)

iste bu zor cunku b.sayarim tek bana ait oldugu icin direk guest olarak giris yapiyordum..neyse ne yapalim o da o kadar incelemez umarim.

tesekkurler arkadaslar

12. 28 Aralık 2008
  13. özlemmm

özlemmm Guest

denetim masasına girersen ordan ikinci bi kullanıcı hesabı açabiliyor olman lazım,kendininkinin adı guesttir sadece ama şifrelenebilir yönetici sensin çünki.

14. 28 Aralık 2008
  15. EU3

EU3 Guest

alınan dosyalarımın içinde kayıtlanır msn konuşmaları gerekli dosyaları kaydet lazım olmayanları sil..
    resimlerini falanda bir cd ye kopyala pc den sil bence...arkadaşın dediği gibi başka bir guest hesabı aç kendikini şifrele..buarada msn otomatik açılmıyor dimi?

16. 28 Aralık 2008
  17. EU3

EU3 Guest

saolun arkadaslar ama yapamadim..biraz aciklar misiniz nasil yapacagimi??

18. 29 Aralık 2008
  19. özlemmm

özlemmm Guest

denetim masasını bulduysan,orda kullanıcı hesapları adını bulacaksın,tıklayınca seçenekler çıkacak,yeni hesap oluştur falandı heralde,parola değiştir,parola koy gibi,tıklayıp bak uygun olandan işlemini yap.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.