Yardımınıza çok ihtiyacım var en azından son şansımı kalbimin sesiyle kullanmak için

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve SorunluyumSorunlu tarafından 5 Mart 2010 başlatılmıştır.

5 Mart 2010
    Konu Sahibi : SorunluyumSorunlu
  1. SorunluyumSorunlu

SorunluyumSorunlu Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba Kızlar yardımınıza çok ihtiyacım var.Son kez şansımı denerken yanımda olabilecekseniz ya burdan yada özelden msj atarmısınız.Konu erkek arkadaşım ile ilgili.
    Ya herşey son bulacak yada sevgimi yıkmak isteyenlerin üstesinden gelicem.Yardımınızla olur belki...Cevaplarınız olumlu da olsa olumsuzda olsa çok teşekkür ederim.

4 yıllık ilişkim ailesi yüzünden bitti,ailesinin sözünden çıkamıyor ve bu aralar biraz rahatsızlıkları ve özellikle annesinin bu konuyu koz olarak kullandığını düşünüyorum.Yapmak istediğim bazı şeyler var ve yardımınız olabilir diye düşündüm.

Son düzenleyen: Moderatör: 5 Mart 2010
    Lilith-Sama bunu beğendi.
  2. 5 Mart 2010
  3. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Aynı konu için başka bir konu açmaya neden gerek duydunuz anlamadım. Lütfen eski konunuzdan devam edin.

4. 5 Mart 2010
  5. Çenebaz

Çenebaz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    evet katılıyorum kuzuma.
    eski konunuzdaki yazınız hakkındaki yorumlar için ordan yardım için burdan devam edin lütfen.

Son düzenleme: 5 Mart 2010
  6. 5 Mart 2010
  7. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ne gibi şeyler yapmak istiyorsun ?

8. 5 Mart 2010
  9. SorunluyumSorunlu

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    asıl konu onun cesaretsizliği.ailesine olan düşkünlüğü ve karşılarında duramayışı.en azından bu konuda bana fikir verebilirsiniz hepiniz.yada bilmiyorum başka ne olabilir.

10. 5 Mart 2010
  11. jasmeen

jasmeen Yasemenler dile geldi ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Yapmak istediğin şeylerde , bizden nasıl bir yardım bekliyorsunuz . Açıklar mısınız :nazar:

12. 5 Mart 2010
  13. SorunluyumSorunlu

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    İlk öncelikli olarak sizler fikir verebilirsiniz.Dediğim gibi ailesi yüzünden sorun yaşadık.şuan konuşmuyoruz.açıkçası bende ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.

14. 5 Mart 2010
  15. resusitasyon

resusitasyon Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    sen gibi sorun yaşayanlar..yani ailesinin lafından çıkmayan erkekler..çok uzun yıllar berabermişsiniz ama üzülüreke söylüyorum kii bu işin sonu evlilik bile olsa sen çok acı çekersin..her zaman oğlunun gözünün içine bakacak bir kadın..yada her adımında ailesinin lafına bakan biri..ne kadar mutlu edicek seni..bence ailesi yüzünden değil de ,erkek arkadaşının bireysel olarak düşünemeyişinden dolayı sorunlar yaşamışsınız..biz birlikte olduğumuz o son insanı,hayatımızı en mutlu yapacak insan olaraka görüyoruz..ama doğru düşünce bu değil..hakkında hayırlısı olur inaşşah...

16. 5 Mart 2010
  17. SorunluyumSorunlu

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    ilişkide cesaretli olan bendim evet,o ise ailesinin sözünden çıkamadı ve gitti buna da evet ama çok zor şeyleri aştık beraber ve annesi var ya annesi allem etti kullem etti ayırdı işte.çok kızıyorum kendime hiç muhatap bile olmasaydım onlarla diye ama işte.o yüzden insan doğruyu yada yanlışı seçer,kendi seçtiği içinde katlanır.seviyorum ama doğru kişi ama değil yaşanmadan bilinmez.

18. 5 Mart 2010
  19. jasmeen

jasmeen Yasemenler dile geldi ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Eğer ki bu insanı gerçekten sewiyorsanız mücadelenize dewam edeceksiniz . Ayrıca ; şunu unutmayın ki ewlenince sadece sewdiğiniz kişi ile değil , ailesi ile de ewleniyorsunuz . Bu yüzden ailesiyle de iletişiminize de dikkat etmeniz gereken bazı hassas noktalar war . Çünkü bu iletişim ya da iletişimsizlik , sizin we eşinizin / eşiniz olacak adayında iletişimini etkiler .
    Her hatayı da karşı tarafta aramamak biraz da öz eleştiri yapmaknız gerekli . Mesela siz şu anda arkadaşınızla küsmek yerine , bir çiçek alarak , onun annesine geçmiş olsun ziyaretinde bulunabilirdiniz .
    Böyle bir dawranış , hem sewdiğinizin hem de onun ailesinin size karşı olan davranışlarını olumlu yönde değiştirebilirdi diye düşünmekteyim