Yardımınıza çok ihtiyacım var yoksa çıldıracağım...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve umutsuzum_ben tarafından 27 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

27 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : umutsuzum_ben
  1. umutsuzum_ben

umutsuzum_ben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    herkese çok teşekkür ediyorum şu an tesellilerinizle çok iyim geçmişime sünger çekip yeni bir başlangıç yapacam inşallah her şey daha iyi olur dualarınızla yanımda olun inşallah benim yaşadıklarımı başkası yaşamaz iyiki varsınız hepiniz çok teşekkür ederim

Son düzenleme: 7 Eylül 2009
  2. 27 Ağustos 2009
  3. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    tmm başla ama o adamı peşinden silkeleyip at gerekırse polıse başvur
    hiçbirsekılde sana sen istemedıkçe müdahalede edemez maselef genç kızlar kendilerinin kanırılmasına müsade ediyorlar cahillikden dolayı.sende onu terket hemen bellıkı adam psıkopat.
    peki bu yasadığın olayı detaylıda olmasa bu erkek arkadasına anlatacakmısın yada sana birsey olduğunda yada oğrediğinde destek çıkacak mı bunlar çok onemlı
    bir daha hayal kırıklıığına uramazsın umarım....

4. 27 Ağustos 2009
  5. lilalove

lilalove Guest

yaşadıklarımı anlatamam kısmı olmasaydı, adamla gözünüz kapalı devam edin derdim.
    öldürürüm demesine bakmayın bunlar kuru laf, hiç birşey yapmaz ne size, ne kendine.
    Evet yeni olanla devam edin ama, mutlaka ve mutlaka doğru zamanda doğru bir şekilde ona durumu anlatın. Ömür boyu yalanın üzerine kurulmuş bir evlilik ve vicdan azabı çekmek istemiyorsanız.

6. 27 Ağustos 2009
  7. alisim365

alisim365 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle o psikopat adamla tekrar beraber olma(diğeriyle birlikte olsanda olmasanda),çünkü bu manyak adamla hiçbir zaman mutlu olamazsın ve başından geçenleri herşeyiyle diğer sevdiği çocuğa anlat ve seni herşeyinle kabul ediyorsa gerçekten seviyodur.ama kesinlikle hiçbirşeyi onu kaybedeceğim korkusuyla ondan saklama, ilerde daha fazal sorunların olabilir.:eek:lmaz:

8. 27 Ağustos 2009
  9. Sahra_Deniz

Sahra_Deniz lay lay lay :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    herkes hata yapabilir.sen çok küçük yaşta kötü bi olay yaşamışsın.senin adına çok üzüldüm.
    kesinlikle o insana taviz verme,onun tehditlerine boyun eymek zorunda deilsin.ben asla evlenmemeliyim diye de bir şey yok.sen de tabiki evleniceksin,bir ailen olucak,çocukların olucak.okumuş,mesleğini eline almışsın.o beş para etmez insana sakın ve sakın boyun eyme.karşındaki kişi nasıl bi insan bilemiorum,daha önce cinsellik yaşamana nasıl bakar bilemiyorum.ayrıntılı olmasa da anlatmalısın bence.herşeye de hazırlıklı ol...belki bunu gurur meselesi yapıcaktır.

10. 27 Ağustos 2009
  11. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.531
    Ödül Puanları:
    363
    Savcılığa mı polise mi nereye olursa olsun,hemen gidip şikayetinizi yapın..
    Daha sonra hayatınıza dilediğiniz gibi yön verin..

12. 27 Ağustos 2009
  13. _NURUM_

_NURUM_ Guest

bence hayatına girmk isteyen o insana bunları anlatmalısınn canımm.yeni bi hayat kurmak istiosan yalansız olmalıı.eğer o bu şekilde kabul etmezse seni sakın hayatını mahveden o insana geri dönmeyi düşünme.bunca şeyden sonra sana yaptıklrından sonra bu delilik olurr.bak ne güsel bişeyleri yoluna koymuşsunn.işin war.kimseye muhtaç deilsinn.o insanı artık çıkar aklından hayatındann:eek:lmaz:

14. 27 Ağustos 2009
  15. Lotus

Lotus kimse olmadı senin gibi.. Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    eski sevgilinize dönmeyin...
    sizi seven adamı kurtarıcı gibi görmüyor inanarak yürekten seviyorsanız onunla evlenin...
    ancak önce geçmiş hesabınızı kendiniz kapatın... ne kadar sizi seviyorda olsa onu bu işlere alet etmeyin...

16. 27 Ağustos 2009
  17. _DeReN_

_DeReN_ _Mucizem'sin Oğlum_ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Çok Büyük Bir hata yapmış zamanında ama bu ilişkiye devam ederek hatanı dörde katlamışsın :eek:lmaz:

kesinlikle böyle kişiliksiz biriyle devam edemezsin yani hayatındaki ikinci kişi olmasa bile bu kişiyi hayatından bir an önce çıkarmalısın gözünü açmanın zamanı gelmedimi daha? :kahve:

Taş Değmedik ayak olmaz zamanında ondan çocuk aldırdım vs diye asla ona muhtaç olmamalısın :umursamaz:

eğer diğer insanın seni gerçekten sevdiğine eminsen tüm olanları anlat ona kabül edermi bilemeyeceğim ama en azından vicdanın rahat olur :1closedeyes:

Diğeride hiçbirşey yapamaz havlayıp havlayıp susar zamanla .!.

Rabbim Yardımcın Olsun Canım a.s.

18. 27 Ağustos 2009
  19. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    peki sen bu kadar şeyi yaşarken ailen neredeydi..hiç mi bişi anlamadılar
    kaç yaşında hamile kalmıştın sen