Yardımınıza ihtiyacım var... Ben yanlış mı düşünüyorum?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve asiye1985 tarafından 18 Nisan 2009 başlatılmıştır.

18 Nisan 2009
    Konu Sahibi : asiye1985
  1. asiye1985

asiye1985 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    konu kapandı

Son düzenleme: 18 Nisan 2010
  2. 18 Nisan 2009
  3. serenalar

serenalar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2.410
    Ödül Puanları:
    163
    canım ya uzuldum gunumuzde çok yaşanıyor bu durum sen yıne ıyı benım ıkı tane kaynananm var bırı oz bırı uvey ama ıdare etmeye çalıiıyorum fazla gıtmıyorum araya mesafe koyuyorum bızde aynı sokaktayız kaynana eltı görumce duşunsene bır kere benım halımı bende bazen kaldıramıyorum ama yapacak bırşey yokkı tatlım

4. 18 Nisan 2009
  5. Arzu:)

Arzu:) AYŞENUR,UM CANIM BENİM:)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım gerçekten çok üzüldüm.. küçükte bi bebişin var.:ecrin_bebek: Allah bağışlasın.. bence eşinle aranı açma o annesi ne kadar kötüde olsa o hayatın boyunca yanınızda olucak.. idare ediceksin. bak böle yaparak eşinide kaybediyosun? bir an önce silkelen kendine gelyerimseniben yoksa işler iyice arpa sarıcak canım.. bak kayınvaliden en azından oğluna karşı karınla ilgilen diyo.. valla benimkide öle, laf söler hiiiiiç cevap vermem. arada veririm ama yerini kollarım lafımı öle sölerim:dilcikar: eşine annesini öv ii yaşlı falan de en azından kendini iyi et eşin karşısında.. kaynananın oynadığı oyunu sende oyna canım başka yolu yok maalesef :teselli: daha yeni evlisin mutlu olmak istiyosan buna mecbursun tatlım.

6. 18 Nisan 2009
  7. asiye1985

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    öyle söylüyorsun canım haklısında ama neden hep fedakarlık gösteren ben oluyorum bu evlilikte.onun ailesi yaşlı diye hiç bir şeye elllerini sürmezler onun ailesi yaşlı diye bir sıkıntımız onlara söyleyemeyiz benim ailem her derdimizi yüklenmek zorundamı.neden o zaman ben onlarala aynı sokakta oturuyorum yani burda oturmamın mantığı ne?evlilik fedarkarlık istiyor orda yüzde yüz katılıyorum size ama nereye kadar bunun ölçüsü ne?ve neden hep ben fedakarlık yapmak zorundayım?eşim hiç bir şeyinden fedakarlık göstermiyor ama?

8. 18 Nisan 2009
  9. asiye1985

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    benim huzurum olmadıkça ne anlamı varki?kadının tek torunu aynı sokaktayız neden 2 haftada bir gelip görüyor torununu (ben saplantılıyım ya suç bende ya) her allahın günü altın günlerinde çarşı pazar gezmesini biliyor ama.

10. 18 Nisan 2009
  11. parxixl

parxixl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bak canım ben seni anlıyorum ve ne yazıkki eşine hak veriyorum elbette kafana takmanda haklı olduğub konular vardır bundan şüphem yok ama böyle gidersen emin ol evliliğini çıkmaza sürüklersin sende eşinin dediği gibi yap onları takmamaya hehe deyip geçmeye çalış sürekli onların yaptıklarını düşünmekle kendini harap edersin.Kayınvalidem gelmiyo demişsin ya bırak gelmesin gelince mutlu olduğunu sanmıyorum bak ne güzel bir fırsat koy mesafeni eşinede mümkün mertebe bahsetmemeye çalış.Madem takıntılmışsın sende kimseyi takmada görsünler.
    Sende onlar gibi oyna kısacası Allah yardımcın olsun güzelim ama şu günler en güzel günlerin umarım doya doya tadını çıkarırsn.

12. 18 Nisan 2009
  13. irem-ozge

irem-ozge :) Üye

Beğenildi:
    336
    Ödül Puanları:
    188
    Eşine artık evli olduğu hatta artık baba olduğu gerçeğini kabul ettirmelisin. Evliliğin sürüp gitsin diye herşeyi alttan alan, herkesi memnun etmek zorunda olan olma. Aksine şu anda lohusasın ve herkes seni memnun etmek zorunda. Kimin hakkı var 2 aylık bebeğin sütüne mani olmaya.

Evet yaşlılar bizim gibi düşünemiyor, iyilik yapayım derken çoğu zaman kötülük yapıyorlar ama bunu kullanıyor durumunda olmalı kötü.

Madem eşin çıkıyor izin günlerinde havalar düzeldi sende çık gez bebişinle. Eşine haber ver ben şuraya gidiyorum vs diye. Hayır derse o zaman sen gel bizi gezdir falan de.

Ve o her çıktığında sende çık annene git ne bilim çık işte.

Erkekler bazen böyle şeyler yapmaya itiyor bizleri. Sonrasında görüyorlar doğruyu çoğu zaman.

Kayınvalidene de seviyeli ama saygılı ol her zaman derim. Umursama hiç onu. Sen onunla değil oğluyla evlisin. Ama asla da ezdirme kendini.

Umarım herşey düzelir

Sevgiler.

14. 18 Nisan 2009
  15. asiye1985

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    inş herşey söylediğiniz gibi olur ama benim hiç umudum yok.eşim az önce eve geldi daha kapıdan girer girmez annesi aradı köşlerde fısır fısır konuşmalar vs.bu eve ev tlf unu zorla kayınvalidem aldırdı istemediğimiz halde ama gece gündüz sürekli onun cebini arayıp ondan soruyor torununu ve beni.ya çıldırmamak elde değil.ağladığımı gördüğü halde gelip ne oldu diye sorma zahmetinde bile bulunmuyor.aciz bir insan gibi görünmeye başladım resmen nefret ediyorum ağlamaktan ama tek yolu bunda buluyorum.

16. 19 Nisan 2009
  17. EU2

EU2 Guest

bende geldim canim yanina

cok üzüldüm yasadiklarina bende tek degilmisim arada tek bi fark var ben kaynanadan degil kocadan cekiyorum sen özlemin dedigi gibi onlara karsi daha güclü görünmen gerek

adama sinirlendigimde bosanmak istediigimi söylüyorum inanmiyor bana öncelerde oldugu gibi sinirle söyledigi saniyor nasolsa bebegimiz ve 3 bucuk yasinda bi cocugumuz var ondan mi artik bilmiyorum kafasi almiyor bosanmak istedigimi
    saka yapmiyorum söylediklerimde cok ciddiyim ama o fark edip biseyleri düzeltmeye calismiyor

18. 19 Nisan 2009
  19. gulkurusuu

gulkurusuu güzel günler, bizi bekler Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    belkı kı eşin ailesını çok sevıyor ve sana duşen onlarla ıyı geçınmek olmalı şekerım. bak kayınvalıden ıkılı oynadıgına göre akıllı bır kadın. madem eşını gezdır gıbı ayaklar yapıyor kocana, sende akıllı ol azıcık ona domuz gıbı davran soguk ol, ama eşının yanında canım cıcım ol. bak o zaman nasıl sınır olcak. eşine bana sen yokkken soğuk davranıyo gıbı şıkayetlerle gerçek yuzunu gösterır nasılsa. onu kendı yontemı ıle vurabılırsın