yardımınıza ihtiyacım var beni sadece siz anlarsınız....

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve neyapsam tarafından 7 Mart 2010 başlatılmıştır.

7 Mart 2010
    Konu Sahibi : neyapsam
  1. neyapsam

neyapsam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    238
    Ödül Puanları:
    113
    burada yazan her yöntemi denedim bir umutla ama hiç biri işe yaramadı başla bir yöntem oolsun istiyorum artık yaa dün gece hüngür hüngür ağladım arkadaşın biri göğüslerin nereye gitti deyince ağlamaya başladım yattım yatağıma saatlerce ağladım yardım edin ne olur kendimi çok kötü hissediyorum.sadecve çemen kürünü denemedim onu da yapamam sanırım yurtta kalıyorum çok zor oluyo var mı başka bi önerisi olan??çilek,çörekotu,mersin yağı,serbetçi kremi,küç denedim masajı hiç aksatmadan yapıyorum ama yook

2. 7 Mart 2010
  3. sophia92

sophia92 Martı Aşığı Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım inan hepimiz seni anlıyoruz ben aynalardan kaçar olmuştum bir ara her gece her gece ağladım :gitme:
    ama inan bu sadece seni üzer başka bir şey olmaz. ben çemen kürüne başlaıdm ve faydası oluyor. cm olark olmasada dolgunluk var. hem benmde sağ-sol orantısız. bak herşeyden öncesi sağlıklı olmak kolumuz bacağmz yerinde lütfen üzülme bilmiyorumkismile

4. 7 Mart 2010
  5. imdaaat

imdaaat H£r fikir içimde k£lepç£ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

ayy canm yaa bizler tabi anlıyoruz birbirimizi :teselli: okadar uğraşıpta hayal kırıklığına uğramak üzer insanı çemen kürünü yapamayabilirsin yurtta olduğundan bak sana bişey söyliyim ilk ben başlıyım demiştim ama sen başla bi topikte ANASON yağını belirtmiştim şunları bi deniyim bu yağa geçicektim sonuç alırsamda başlık açıcaktım ama daha sıra gelmedi...canm ben bu yağı araştırdım netten göğüsler için faydalıymış ve hormon içeriyormuş sen herşeyi yaptım diyorsun çözümler bitmez canm benim bu dediğim yağa bide sen bak istersen netten araştır sanada uygun gelirse adım at bakalım....bişey daha söyliyim buz masajı çok faydalıymış ben dün başladım bugün göğüslerimde ağrı yaptı uyarıcı etkisi var çünkü bunuda ekle canm tamam mı umarım yardımcı olmuşumdur....ve son bişey daha insan bişeyi çok isteyince zaman sonrada olsa isteği olurmuş ve oluyoda sen emek vermişsin bukadar sence karşılıksız kalırmı kalmaz değilmii....sevgiyle kal tatlım opuyorumnanaktan biraz uzun oldu napayım

6. 7 Mart 2010
  7. Nzlgl

Nzlgl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende herşeyi kullanıyorum,bende de değişme yok,ümidimi kesmeye başladım şimdiden,anlıyorum..

8. 7 Mart 2010
  9. nur ummm

nur ummm Bayılıyorum o gözlere:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım birkaç kişi olumsuz şeyler söyledi diye ağlamak yok sen yalnız değilsin senin gibi hepimiz büyütmeye çalışıyoruz umudumuzu kaybetmedik sende sakın kaybetme okuyorsun daha gençsin ilerde büyüyecekler ben eminim kilo alırsın gelişirsin büyürler ama sakın üzülme umudunu yitirme tamam tatlım yalnız değilsin biz senin yanındayız sewgilerimleopuyorumnanaktan

10. 8 Mart 2010
  11. zehre

zehre Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aaaaaa çooook üzüldüm....sen daha miniksin yaaaa ..ben 32 yasındayım bu yola cıkdım ve simdi adetim bitti büyüme en az 2 cm.bu sonuca dermokilli veadacyınıda eklediğimserbetci kremi vesile oldu arada<da çörek yağı yaptım...tabiii adet döneminde 3 cm daha büyüyodu .ama olsun bunada cooooooooooook şükür edelim ...ben buyasda bu sonuçlara ulasmak çok sevindirici.........hepimiz için.....çünkü sizden çooook büyüğüm.....
    özel duada çok ettim hacca gitmiştim...2 ay önce ......
    sanada simdi dua ettim ...sakın pes etme bitanem....serbetciyi kaç ay yaptınki bence az yaptın öyle hissediyorum...ve sana tekrar baslaman için tam gaz destek veriyorum......:gitme::gitme::gitme::gitme:

Son düzenleme: 8 Mart 2010
  12. 8 Mart 2010
  13. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar bunun tek çaresi sanırım silikon ........haplara kremlere ne paralar döktüm ....ne dendiyse yaptım yok yok bişey .............kendi haline bıraktım doğum yaparsam ilerde ..doğumdan sonra toparlatıp silikon yaptırmayı düşünüyorum ...

14. 8 Mart 2010
  15. MisSpink

MisSpink `&#1084;&#940;Viş'M Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    bu kadar karamsar olma canim burdaki herkez senin gibi bi suru yontem deniyo insalalh sanada biri iyi gelecektir benimde goguslerim kucuk bende iste deniyorum bazi yontemleri banada bi kac yontem cevap vermedi ama bu kadar takma kafana arkadaslarinda dedigi gibi elimz ayagimiz vra onlar calsiyorya bunada cok sukur rabbim baska dert vermesin
    bunun icin sakin aglama

16. 8 Mart 2010
  17. zehre

zehre Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    vereliniortakvereliniortakvereliniortakvereliniortakvereliniortakvereliniortakvereliniortakvereliniortak

18. 8 Mart 2010
  19. neyapsam

neyapsam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    238
    Ödül Puanları:
    113
    hepinize çok teşekkür ederim moral oldu biraz tam pes ettiğim anda sizlerin desteği tekrar yola çıkarıyo beni bi kadın için ne kadar önemliymiş meğer...göğüsümde küçük bi kitle vardı şu an adetim o yüzden daha hassas elime geliyo korkmaya da başladım o yüzden çok da zorlamak istemiyorum doktora göründükten sonra tam gaz devam:)